• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه 7
    تعداد بازدید: 67
    کد: 180952
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۵/۲۷
    چهارمین جلسه شورای بهداشت و سلامت:

    برگزاری جلسه شورای بهداشت و سلامت با موضوع استقبال از ماه محرم و صفر/منطقه هفت

    برپایی ایستگاه های صلواتی در ایام محرم نیازمند اخذ مجوز شهرداری است.
    برگزاری جلسه شورای بهداشت و سلامت با موضوع استقبال از ماه محرم و صفر/منطقه هفت

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت مشهد ،مرتضی طهماسبی ؛رییس اداره خدمات و محیط زیست شهری منطقه از برگزاری جلسه شورای سلامت منطقه با موضوع استقبال از ماه محرم و صفر خبر داد.

    وی افزود:شهروندان باید یک هفته قبل از ایجاد ایستگاه صلواتی نسبت به اخذ مجوز لازم از شهرداری اقدام کرده و بدون هماهنگی با شهرداری اقدام به برپایی ایستگاه‌های صلواتی نکنند.

    در ادامه جلسه شورای بهداشت با تاکید بر لزوم رعایت اصول ایمنی در برپایی ایستگاه‌های صلواتی بیان شد؛به‌ منظور ساماندهی و پیشگیری از حوادث و تبعات احتمالی ایستگاه‌های صلواتی در صورت نداشتن مجوز از طریق مراجع قانونی جمع‌آوری‌ خواهند شد.لذا برای برپایی ایستگاه‌های صلواتی باید به چند نکته مورد توجه قرارگیرد: در هنگام نصب داربست برای برپایی ایستگاه‌های صلواتی کلیه اصول ایمنی را رعایت کنند و این میله‌ها در برابر وزش باد و یا فشاری که از سوی مراجعین وارد می شود مقاوم باشد تا منجر به بروز حادثه برای شهروندان نشود.خادم های ایستگاه های صلواتی لباسهای فرم یک شکل بر تن کنند. برای حفظ زیبایی محیط شهری از داربست‌های متناسب و چادرهای تمیز برای این کار استفاده شود، به علاوه در محل برپایی ایستگاه های صلواتی حتما از کپسول‌های آتش نشانی و سطل‌های جمع آوری زباله استفاده شود.

    طهماسبی در خصوص نصب داربست ها بیان کرد: از شهروندان می خواهیم تا از نصب داربست‌ها در محل پیاده روها و فضای سبز شهری پرهیز کنند.

    در پایان گزارشی پیرامون ذبح دام در عید قربان و نکات بهداشتی آن ارائه شد.

     

    تعداد بازدید: 67
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر