• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه 7
    تعداد بازدید: 59
    کد: 180862
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۵/۲۶
    به مناسبت دهه ولایت:

    استقبال زائرین و مجاورین از جشن های قربان تا غدیر

    اعیاد خجسته و مبارک دهه ولایت محور وحدت اسلامی برای تمامی مسلمانان می باشد.
    استقبال زائرین و مجاورین از جشن های قربان تا غدیر

    به گزارش روابط عمومی منطقه هفت؛همزمان با دهه مبارک ولایت و در راستای افزایش روحیه نشاط وشادابی بین ‌شهروندان جشن های شاد در بوستان غدیر در حال برگزاری می باشد .

    برگزاری برنامه هایی در این اعیاد می تواند ارتقا دهنده نشاط معنوی و اجتماعی شهروندان، معرف مولفه‌های سبک زندگی ایرانی، اسلامی با محوریت آموزه های مکتب علوی و اعتلا بخش فعالیت های اجتماعی و فرهنگی مرتبط با سیره و سنت ائمه اطهار(ع) باشد.

    فصل همدلی با رویکرد تسهیل تعامل اجتماعی بین شهروندان، بسط شادی و نشاط، برپایی غرفه های توانمندسازی از جمله ایجاد غرفه های فروش ویژه توانمندسازی بانوان،  غرفه ورزشی،غرفه سازمان پسماند، گریم کودک،غرفه دوام ثامن،کافه کتاب  و معرفی کتاب، همخوانی سرود،اجرای مسابقات کودکان و خانواده متناسب با محتوای برنامه،استندآپ کمدی،گروه موسیقی سنتی،همخوانی سرود ،اجرای زنده موسیقی ،تقدیر از سادات، خانواده ایثارگران، معلولین و آموزش های شهروندی درباره محیط زیست و ترافیک از اقدامات انجام شده در این جشن ها می باشد .

    شایان ذکر است ؛در این سلسله جشن ها که از عید قربان تا غدیر در بوستان غدیر برگزار می شود،هر شب از ساعت 21 تا 23 بیش از 1500 زائر و مجاور شرکت می کنند.

    تعداد بازدید: 59
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر