• چهارشنبه،15 مرداد 1399
 • ورود
     
   • بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه 7
    تعداد بازدید: 80
    کد: 180694
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۵/۲۳
    شهردار منطقه خبر داد:

    آغاز بهسازی پیاده روهای خیابان فدائیان اسلام و حاشیه بازار رضا(ع)

    در سال جاری پروژه محور کوشش به عنوان یکی از بزرگترین پروژه های عمرانی منطقه کلید خورد که تا بهمن ماه سال 99 به اتمام رسیده و در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت.
    آغاز بهسازی پیاده روهای خیابان فدائیان اسلام و حاشیه بازار رضا(ع)

    شهردار منطقه 7 مشهد از آغاز بهسازی پیاده روهای خیابان فدائیان اسلام و حاشیه بازار رضا(ع) و پروین اعتصامی در این منطقه خبر داد.

    به گزارش روابط عمومی منطقه هفت به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، کوروش باوندی در حاشیه پاسخگویی مستقیم به تماس های شهروندان در مزکر ارتباطات مردمی 137، عنوان کرد: مرکز 137 از این حیث که می تواند نیازها، درخواست ها، انتقادات و پیشنهادات شهروندان را به مدیران شهری منتقل کرده و پیگیر پاسخگویی به این پیام ها باشد، بسیار حائز اهمیت است.

    وی افزود: ما نیز در منطقه 7 مشهد در راستای ابلاغ شهردار مشهد، پیگیری و پاسخگویی به پیام های مردمی 137 را جزو وظایف همه مدیران و کارکنان تعریف نموده ایم تا ان دسته که در کوتاه مدت قابلیت اجرا دارد، به سرعت اجرایی شده و سایر موارد نیز یا در طرح های میان مدت و بلند مدت گنجانده شده و یا دلایل عدم اجرا به موقع پاسخگویی شود.

    باوندی اذعان داشت: در سال جاری پروژه محور کوشش به عنوان یکی از بزرگترین پروژه های عمرانی منطقه کلید خورد که تا بهمن ماه سال 99 به اتمام رسیده و در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت.

    وی اذعان داشت: پیاده رو سازی حاشیه بازار رضا(ع) نیز به طول 800 متر در محور جنوبی توسط منطقه 7 و در سمت دیگر، همزمان توسط منطقه ثامن طی سال جاری کلید خورده و اجرایی خواهد شد.

    شهردار منطقه 7 مشهد با اشاره به اتمام عملیات پروژه بولوار سلسله الذهب تا پایان شهریورماه سال جاری، ادامه داد: فضای سبز جاده محمدآباد نیز در دست اجراست که تا پایان شهریورماه سال جاری به پایان رسیده و در اختیار شهروندان قرار می گیرد.

    باوندی گفت: پیاده رو سازی معابر پروین اعتصامی، امام رضا(ع) 70 و فدائیان اسلام به عنوان یکی از محورهای اصلی منطقه هفت در دستور کار قرار گرفته و عملیات اجرایی آن نیز آغاز شده است.

    تعداد بازدید: 80
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر