• یکشنبه،24 شهریور 1398
 • ورود
     
   • بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه 7
    تعداد بازدید: 32
    کد: 177658
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
    در منطقه هفت صورت گرفت:

    سنجش فشار خون کلیه نیروی کارگری خدمات شهری منطقه هفت

    بر اساس تفاهم نامه مشترک بین مرکز بهداشت و شهرداری و در راستای اجرای طرح بسیج ملی کنترل فشار خون، اداره خدمات شهری منطقه هفت سنجش فشار خون کلیه نیروهای کارگری را انجام داد.
    سنجش فشار خون کلیه نیروی کارگری خدمات شهری منطقه هفت

    به گزارش روابط عمومی منطقه هفت؛مرتضی طهماسبی رئیس اداره خدمات شهری اظهار داشت: بر اساس تفاهم نامه مشترک بین مرکز بهداشت و شهرداری و در راستای اجرای طرح بسیج ملی کنترل فشار خون بالا و با هدف پایش فشارخون افراد بالای ۳۰ سال، اداره خدمات شهری تصمیم به سنجش فشار خون کلیه نیروی کارگری را در دستور کار خود قرار داد.

    وی گفت: با اجرای این طرح آگاهی جامعه هدف نسبت به عوامل خطر، پیامدها و اهمیت تشخیص به موقع و کنترل فشار خون بالا افزایش یافته و افراد با مراجعه به اداره خدمات شهر از وضعیت فشار خون خود نسبت به درمان به موقع اقدام خواهند کرد.

    طهماسبی افزود: کاهش مرگ و میرهای ناشی از فشار خون با اطلاع‌رسانی، آموزش و حساس‌سازی مردم در سطح وسیع نسبت به اثرات فشارخون هدف نخست این طرح است.

    طهماسبی در پایان گفت: با هماهنگی های صورت گرفته با مرکز بهداشت کلیه نیروهای کارگری اداره خدمات شهری در طرح بسیج ملی کنترل فشار خون از خدمات مشاوره و سنجش بهره مند شدند.

    شایان ذکر است این طرح در 2 روز آینده برای کلیه کارگران نیز ادامه دارد.

    تعداد بازدید: 32
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر