• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 7
    تعداد بازدید: 110
    کد: 177413
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۴/۰۵
    پیام تسلیت ؛

    شهرداری منطقه 7، درگذشت راضیه شیرمحمدی برنده مدال برنز بازی های پارالمپیک را تسلیت گفت

    شهرداری منطقه هفت، درگذشت راضیه شیرمحمدی برنده مدال برنز بازی های پارالمپیک ٢٠١٢ ریو و مدال نقره بازی های پاراآسیایی ٢٠١٨ را تسلیت گفت. خانواده او اهل طرق هستند و قرار است وی نیز مانند مادروپدر خود در همان منطقه، امروز به خاک سپرده می‌شود.
    شهرداری منطقه 7، درگذشت راضیه شیرمحمدی برنده مدال برنز بازی های پارالمپیک ٢٠١٢ ریو و مدال نقره بازی های پاراآسیایی ٢٠١٨ را تسلیت گفت.

     به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت ، شهرداری منطقه درگذشت راضیه شیرمحمدی برنده مدال برنز بازی های پارالمپیک ٢٠١٢ ریو و مدال نقره بازی های پاراآسیایی ٢٠١٨ و شهروند منطقه 7 را تسلیت گفت . متن پیام تسلیت به شرح زیر است ؛

    خبر درگذشت "راضیه شیرمحمدی " یکی از  ملی پوشان تیراندازی با کمان جانبازان و معلولان و از ورزشکاران با اخلاق و با اراده ایران اسلامی که بدون شک از امیدهای کاروان ورزشی ایران در بازی های پارالمپیک ٢٠٢٠ توکیو هم  محسوب می شد ، بسیار تلخ و ناگوار بود .
    شهرداری منطقه هفت ، نهایت تاثر و تألم خود را اعلام مَی دارد و به خانواده این ورزشکار ، جامعه ورزشی و جامعه بانوان  مراتب تسلیت خود را ابلاغ مَی کند .
    بدون شک نام "زنده یاد راضیه شیر محمدی " با افتخارات بزرگی چون مدال برنز بازی های پارالمپیک ٢٠١٢ ریو و مدال نقره بازی های پاراآسیایی جاکارتا در تاریخ پرافتخار ورزش ایران اسلامی جاودانه خواهد ماند .
    با تسلیت مجدد به خانواده محترم این قهرمان ملی  و با آرزوی صبر و شکیبایی؛ آرامش  و آمرزش را برای روح قهرمان ارزنده ایران اسلامی از درگاه احدیت طلب می کنیم .
    خاک‌سپاری شیرمحمدی در طرق
    راضیه شیر محمدی دوشنبه‌شب در خواب دچار سکته قلبی می‌شود و صبح زمانی که دخترش سراغ او می‌رود تا بیدارش کند، با صحنه دردناک فوت او و کبودی چهره‌اش مواجه می‌شود و با سررسیدن آمبولانس، گفته می‌شود چند ساعت از فوت او می‌گذرد.خانواده او اهل طرق هستند و قرار است وی نیز مانند مادروپدر خود در همان منطقه، امروز به خاک سپرده می‌شود.

     

     

    تعداد بازدید: 110
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر