• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه 7
    تعداد بازدید: 54
    کد: 176909
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۳/۲۹
    با مشارکت شورای اجتماعی محلات صورت گرفت؛

    افتتاح نخستین پاتوق «محله ایمن» در منطقه ۷ مشهد

    ایجاد شور و نشاط در جامعه شهری به ویژه مردم محله، برگزاری دوره‌‌های آموزشی با موضوع بهداشت و ایمنی از جمله اهداف ایجاد پاتوق جامعه ایمن محله است.
    افتتاح نخستین پاتوق «محله ایمن» در منطقه ۷ مشهد

    اولین پاتوق "محله ایمن" در منطقه 7 و با مشارکت شورای اجتماعی محله ایمان، گروه‌های دوام ثامن و اداره فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه به صورت پایلوت در بوستان محله ایمان افتتاح شد.

    به گزارش روابط عمومی منطقه هفت مشهد، کوروش باوندی، شهردار منطقه 7 مشهد در افتتاحیه این پاتوق با بیان اینکه پاتوق محله‌ ایمن درواقع تلفیقی از شورای اجتماعی محله و گروه‌های دوام ثامن است، اظهار کرد: با توجه به اینکه دغدغه اصلی شورای اجتماعی محلات ارتقاء کیفیت زندگی شهروندان در آن محله محسوب می‌شود و از طرفی گروه‌های دوام ثامن نیز مسائل مرتبط با ایمنی و بهداشت محله را پیگیری می‌کنند، می‌توانند با مشارکت یکدیگر در پاتوق محله ایمن، اهداف و برنامه‌های مشترکی که موجب ارتقاء بهداشت، سلامت و ایمنی ساکنان محله می‌شود، را دنبال کنند.

    وی پاتوق محله ایمن فرصتی مغتنم برای استفاده از پتانسیل‌های منطقه و محلی به منظور گردهمایی شورای اجتماعی محلات، گروه‌های دوام ثامن و سایر افرادی که در حوزه بهداشت و ایمنی محله فعالیت می‌کنند، دانست.

    شهردار منطقه 7 مشهد در خصوص اهداف ایجاد پاتوق "جامعه ایمن" در محله، عنوان کرد: ایجاد شور و نشاط در جامعه شهری به ویژه مردم محله، برگزاری دوره‌‌های آموزشی با موضوع بهداشت و ایمنی از جمله اهداف ایجاد پاتوق جامعه ایمن محله است.

    باوندی با اعلام اینکه پاتوق محله ایمن چهارشنبه‌ها میزبان اهالی محله ایمان خواهد بود، گفت: آموزش نقد فیلم، کتاب و کتابخوانی نیز از جمله برنامه‌های ‌در نظر گرفته شده در این پاتوق است و امیدواریم مجموعه این فعالیت‌ها موجب ارتقاء بهداشت، ایمنی و سلامت در محله شود.

          جهت مشاهده تصاویر بیشتر کلیک کنید.

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    تعداد بازدید: 54
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر