• چهارشنبه،01 آبان 1398
 • ورود
     
   • بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 7
    تعداد بازدید: 34
    کد: 176908
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۳/۲۹
    با هدف بهسازی معابر صورت گرفت:

    آغاز عملیات بهسازی و آسفالت معابر در منطقه 7

    این پروژه از ابتدای خرداد ماه آغاز شده و تا پایان آبان ماه امسال ادامه خواهد داشت و طی آن 8 اکیپ اجرایی به صورت شبانه عملیات آسفالت پلیمری را در سطح شهر اجرایی می کنند.
    آغاز عملیات بهسازی و آسفالت معابر در منطقه 7

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت مشهد، در مراسمی صبح امروز  با حضور مسئولان شهری در میدان معراج برگزار شد، پروژه عملیات بهسازی و آسفالت معابر شهری در مشهد با هدف افزایش کیفیت عبور و مرور در معابر شهری آغاز گردید..
    بر اساس این گزارش، در عملیات بهسازی روکش آسفالت قرار است 3 میلیون و 600 هزار مترمربع از معابر سطح شهر با اعتبار 2 هزار و 200 میلیارد ریال مورد بهسازی قرار گیرد. این پروژه از ابتدای خرداد ماه آغاز شده و تا پایان آبان ماه امسال ادامه خواهد داشت و طی آن 8 اکیپ اجرایی به صورت شبانه عملیات آسفالت پلیمری را در سطح شهر اجرایی می کنند..
    اجرای عملیات تحکیم بستر و استفاده از فناوری آسفالت پلیمری از مهمترین ویژگی های اجرای این پروژه است. همچنین، افزایش مقاومت خاک در شرایط محیطی مختلف، کاهش ضخامت لایه های روسازی و کاهش هزینه و زمان اجرای پروژه از دیگر ویژگی های این پروژه محسوب می شود..
    گفتنی است، پروژه عملیات بهسازی روکش آسفالت معابر در منطقه هفت از بولوار صبا غربی آغاز شد که در این طرح برای 3 میلیون و 600 هزار مترمربع از معابر سطح شهر  مشهد صورت خواهد گرفت.

                                           جهت مشاهده تصاویر بیشتر کلیککنید.

     

    تعداد بازدید: 34
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر