• چهارشنبه،01 آبان 1398
 • ورود
     
   • بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 7
    تعداد بازدید: 50
    کد: 176809
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۳/۲۸
    روز گذشته صورت گرفت :

    جلسه تدوین راهبردی برنامه ریزی عملیاتی 1400در منطقه 7

    صبح روز گذشته جلسه تدوین راهبردی برنامه ریزی عملیاتی 1400با حضور روسای برنامه ریزی مناطق برگزار شد .
    جلسه تدوین راهبردی برنامه ریزی عملیاتی 1400در منطقه 7

     به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت ، صبح روز گذشته جلسه تدوین راهبردی برنامه ریزی عملیاتی 1400شهرداری مشهد با حضور روسای برنامه ریزی مناطق برگزار شد .

    سید مجید حسین زاده ؛ رییس اداره برنامه ریزی و آمار شهرداری منطقه هفت در این خصوص گفت : نظام ارزیابی عملکرد شهرداری مبتنی بر برنامه است. یعنی میزان پیشرفت هر برنامه را به عنوان نظام عملکرد می‌شناسیم. این میزان مشخص و سیستمی است و هر کسی در هر زمان و هر حوزه‌ای می‌تواند میزان پیشرفت برنامه و شاخص‌ها را به وضوح مشاهده کند و انتظار می‌رود به زودی به ازای کارکرد هر فرد در سیستم اداری شهرداری در هفته شاخص عملکردی مشخصی به صورت سیستمی اعلام شود.
    وی افزود: با تدوین برنامه عملیاتی1400، نظام ارزیابی عملکرد به نظام برنامه گره می‌خورد و این امر تضمین کننده اجرای برنامه و میزان درستی آن است.
    حسین زاده  با اشاره به اینکه تعامل و ارتباط موضوعات مختلف همواره دچار چالش بوده، گفت: اینکه نظام برنامه‌ریزی در کشور به سمتی رود که برنامه دارای تضمین اجرایی باشد و از قالب کلمات خارج شود و صرفا نمایشی نباشد، موضوع مهمی است.
    رییس اداره برنامه ریزی و امار به تشریح ویژگی‌های برنامه میان مدت شهرداری مشهد پرداخت و گفت: برای تصویب نهایی برنامه میان مدت شهرداری یک سال زمان صرف شده و ویژگی آن این است که برنامه دروان زا است و با تعامل نهادهای مختلف درون شهرداری فرایند کار تدوین شده است.
    وی با اشاره به اینکه برنامه راهبردی ایجاد همسویی سازمان را تضمین می کند، خاطر نشان کرد: انتظار است که در همسویی سازمانی بتوانیم بهتر عمل کنیم و در ساختار کنونی با ایجاد برش های منطقی بتوانیم چشم انداز را تعریف نماییم.
    حسین  زاده افزود: شاخص های موجود سبب می شود میزان پیشرفت برنامه را از طریق سیستم مدون و منطقی دریافت کنیم. پس پیشرفت را مبتنی بر اعداد می توانیم به دست آوریم.لذا می توانیم ارزیابی عملکرد بر این مبنا ارائه دهیم.
    رییس اداره برنامه ریزی و آمار گفت : معتقدم خود را باید با خواست مردم مقایسه کنیم، نه به سایر شهرداری های کشور. مردم و شهروندان مشهدی از شهرداری انتظار زندگی بهتر، رونق، پیشرفت و رفاه دارند. پس باید خود را با سطح بالاتری مقایسه کنیم.

    گفتنی است : این جلسه با هدف هماهنگی و تدوین راهبردی برنامه ریزی عملیاتی 1397تا 1400شهرداری مشهد با حضور روسای برنامه ریزی و امار مناطق در حسینیه بوستان غدیر برگزار گردید .

    تعداد بازدید: 50
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر