• دوشنبه،13 مرداد 1399
 • ورود
     
   • بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 7
    تعداد بازدید: 163
    کد: 176213
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۳/۱۹
    خبر ورزشی :

    مسابقات والیبال جام رمضان "بزرگداشت شهدای طرق" با معرفی قهرمان به پایان رسید

    در فینال این بازی ها تیم توس رسان تجارت به مقام قهرمانی رسید و تیم استوک زارعی نیز دوم شد.
    مسابقات والیبال جام رمضان بزرگداشت شهدای طرق با معرفی قهرمان به پایان رسید

     به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت ، مسابقات والیبال جام رمضان بزرگداشت شهدای طرق  با معرفی قهرمان به پایان رسید.

    مسابقات والیبال جام رمضان بزرگداشت شهدای طرق مشهد که از ابتدای رمضان و شب‌ها بعد از افطار آغاز شده بود سرانجام قهرمان خود را شناخت.

    در این دوره از مسابقات ۱۶ تیم حضور داشتند که در طول یک  ماه با همکاری شهرداری منطقه باهم به رقابت پرداختند، این مسابقات با حضور پیشکسوتان و جوانان آتیه‌دار والیبال مشهد برگزار شد.
    حضور جبار قوچان‌نژاد سرمربی تیم پیام مشهد نیز که در بازی‌های نهایی تماشاگر این رقابت‌ها بود، شور و اشتیاق خاصی را در بین تیم‌ها به وجود آورده بود، کاظم زارعی، سیدرضا علوی و خاکسار از پیشکسوتان والیبال خراسان نیز در برگزاری این رقابت‌ها نقش اساسی را داشتند.
    در مراسم پایانی و فینال این بازی‌ها تیم توس‌رسان تجارت با استفاده از سرمایه‌های اصلی این روزهای والیبال خراسان همچون امین علوی، رشید یوسفی و سجاد سربرقی به مقام قهرمانی رسید و تیم استوک زارعی نیز دوم شد.
    نکته جالب در فینال این مسابقات حضور برادران علوی امین و امیر در دو تیم بود که هیجان ویژه‌ای را در ست‌های پایان به وجود آورد و در نهایت نیز تیم امین علوی موفق شد تیم برادر بزرگ‌تر را شکست دهد. 
    اسامی تیم توس رسان تجارت قهرمان این رقابت‌ها به این شرح است: امین علوی، رشید یوسفی، سجاد سربرقی، علیرضا عبدی، مجید جواهری، سینا رضازاده گلی، حسام گلمکانی، امیرعلی ترابیان، معین مددی، فریبرز رحیمی، سرپرست: امیر گلمکانی
     

     

    تعداد بازدید: 163
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر