• چهارشنبه،22 آبان 1398
 • ورود
     
   • بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه 7
    تعداد بازدید: 57
    کد: 176068
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۳/۱۳

    صدور بیش از 186 مورد اخطاریه سد معبر در منطقه هفت

    وجود مشکلات سدمعبر در شهر تأثیر بسزایی در مسائل فرهنگی و چهره شهر دارد و نیاز است مسئولان با برنامه‌ریزی دقیق و قوانین محکم و قاطع با راه‌اندازی جایگاه‌های ویژه، دستفروشان را به آنجا هدایت کنند.
    صدور بیش از 186 مورد اخطاریه سد معبر در منطقه هفت

    رئیس اداره خدمات شهری از صدور186 مورد اخطاریه برای سد معبر در یک ماه گذشته در این منطقه خبر داد.

    به گزارش روابط عمومی منطقه 7 شهرداری مشهد؛ طهماسبی با اعلام این خبر افزود: این اخطاریه‌ها بیشتر مربوط به کسبه و مزاحمت شغلی ، خودرو فرسوده، خاک و نخاله و... بوده است.

    وی از جمع آوری 44 مورد چادرخواب از سطح معابر در یک ماه گذشته خبر داد و اظهار داشت: جمع آوری متکدیان خیابانی 37 نفر،جمع آوری درشکه و گاری وهدایت به پارکینگ 24 مورد و جمع آوری وانت بار وهدایت به پارکینگ 15 مورد می باشد.

    وی تصریح کرد: وجود مشکلات سدمعبر در شهر تأثیر بسزایی در مسائل فرهنگی و چهره شهر دارد و نیاز است مسئولان با برنامه‌ریزی دقیق و قوانین محکم و قاطع با راه‌اندازی جایگاه‌های ویژه، دستفروشان را به آنجا هدایت کنند.

    وی با بیان اینکه منطقه 7 به دلیل مجاورت با بارگاه منور رضوی و زائر پذیر بودن، پر ترددترین معابر در سطح شهر را داراست خاطر نشان کرد: به همت اداره خدمات شهری این منطقه به منظورآرامش و رفاه حال شهروندان و زائران، برای جمع‌آوری بساط‌گستران و دست‌فروشان و دوره‌گردان در سطح منطقه اقدامات خوبی صورت گرفته است.

    وی در خصوص جمع آوری سگ های ولگرد بیان کرد:به منظور کنترل بیماری‌های قابل انتقال بین حیوان و انسان و از طریق شناسایی کانون‌های تجمع سگ‌ها، از ابتدای فروردین ماه لغایت اردیبهشت ماه اقدام به جمع‌آوری بیش از 134 قلاده سگ ولگرد (بالغ و نابالغ) از محدوده خدماتی منطقه اقدام شده است.

    وی در پایان دیگر اقدامات اداره خدمات شهری در خصوص سد معبر را برشمرد و افزود: سد معابر توسط دستفروشان، نصب دکه‌های غیرمجاز، تخلیه نخاله، ریختن مصالح، آجر و سیمان در معابر عمومی بدون مجوز شهرداری، توقف اتومبیل در مکان‌های غیرمجاز، وسایط ‌نقلیه جهت فروش کالا، اشغال پیاده‌روها و میادین توسط افرادی که از آنجا به عنوان محل سکونت استفاده می‌کنند، از مصادیق سد معبر است. اینگونه تخلفات می‌تواند موجبات سد معابر عمومی، اشغال پیاده‌روها و استفاده غیرمجاز از آن‌ها و میادین و پارک‌ها عمومی را فراهم آورد.

    تعداد بازدید: 57
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر