• پنج شنبه،23 آبان 1398
 • ورود
     
   • بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 7
    تعداد بازدید: 45
    کد: 176065
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۳/۱۳
    شهردار منطقه 7 اعلام کرد؛

    آمادگی بوستان زائر پذیر غدیر برای میزبانی زائران در ایام تعطیلات عید سعید فطر

    این بوستان پس از تعطیلات عید فطر در ادامه در ایام تابستان نیز، آماده میزبانی از زائران حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) خواهد بود.
    آمادگی بوستان زائر پذیر غدیر برای میزبانی زائران در ایام تعطیلات عید سعید فطر

     به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت ، شهردار منطقه از آماده سازی بوستان زائرپذیر غدیر با ظرفیت پذیرش بیش از۴۰۰۰ خودرو محل اسکان برای زائران در ایام تعطیلات عید سعید فطر خبر داد.

    کوروش باوندی با بیان خبر بالا گفت: طبق برنامه ریزی صورت گرفته، به همت همکارانمان در شهرداری منطقه، بوستان زائرپذیرغدیر با امکانات اسکان شامل ۱۷۹ عدد کانکس، ۳۲۴عدد سکوی با آلاچیق و تعداد ۱۱۳ عدد سکوی بدون آلاچیق برای اسکان زائران در ایام تعطیلات عید سعید فطر اماده سازی شده است
    وی افزود: با توجه به پیش بینی حضور جمعیت زیاد زائران گرامی در این ایام، تجهیزات و امکانات رفاهی این بوستان نیز شامل، ۱۴۶ چشمه سرویس بهداشتی ، ۱۰۸ عدد ظرفشویی،۴۴ دوش حمام، رستوران سنتی، نانوایی، ۳ بوفه فروش مواد غذایی، یک واحد اغدیه فروشی، دو غرفه فروش آبمیوه و بستنی، یک غرفه فروش ملزومات سفر، یک غرفه سینما ۷ بعدی، ۳ غرفه فروش تنقلات، یک غرفه چایخانه و ۲ غرفه فروش یخ و آبجوش جهت رفاه حال زائران عزیز رفع نقص و فعال شده است.
    باوندی خاطرنشان کرد: این بوستان پس از تعطیلات عید فطر در ادامه در ایام تابستان نیز، آماده میزبانی از زائران حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) خواهد بود.

    تعداد بازدید: 45
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر