• چهارشنبه،22 آبان 1398
 • ورود
     
   • بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه 7
    تعداد بازدید: 50
    کد: 175722
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۳/۰۸

    کاشت 200 هزار بوته گل فصلی تابستانه

    از ابتدای اردیبهشت ماه سال جاری در راستای افزایش زیبایی و طراوت فضای شهری 200 هزار بوته انواع گل فصلی و دائمی در محدوده منطقه هفت کاشته شد.
    کاشت 200 هزار بوته گل فصلی تابستانه

    به گزارش روابط عمومی منطقه هفت؛ رئیس اداره فضای سبز منطقه هفت گفت: زیباسازی بصری و افزایش طراوت در فضای بصری و ارتقای روحیه نشاط و شادابی در میان شهروندان از اهداف کاشت گل های فصلی و دائمی در سطح منطقه است.

    حمید شرکت سعدی با بیان اینکه فضای سبز در معابر و بوستان ها، زیبایی و طراوت فضای بصری سطح منطقه را به همراه دارد، گفت: از ابتدای سال جاری 200 هزار بوته انواع گل فصلی و دائمی در معابر، میادین و بوستان های سطح منطقه کاشته شده است.

    حمید شرکت سعدی بیان کرد: با توجه به افزایش دما و لزوم تغییر گونه های گل، عملیات گل کاری بهاره آغاز شده که این گل ها شامل: لیسیانتوس، کوکب کوهی،رعنا زیبا ،جعفری، اختر، اطلسی ایرانی در رنگ‌های متنوع در بوستان‌ها و معابر مختلف  منطقه می باشد که علاوه بر زیبایی بصری عطر خوشی را برای منطقه به ارمغان آورده است .

    وی در پایان:انجام این گونه اقدامات را گامی در جهت ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و زیباسازی و بهسازی فضا‌ی سبز درسطح منطقه دانست.

    تعداد بازدید: 50
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر