• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 7
    تعداد بازدید: 86
    کد: 175413
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۳/۰۲
    رییس اداره فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه 7خبر داد:

    آغاز ثبت نام کلاسهای اوقات فراغت تابستان در منطقه 7

    دانش آموزان پس از ۹ ماه تلاش در طول سال تحصیلی نیازمند برنامه ریزی مناسب جهت گذراندن اوقات فراغت در فصل تابستان هستند، بنابراین فراهم کردن فضاهای تفریحی و با نشاط جزء دغدغه های والدین می باشد.
    آغاز ثبت نام کلاسهای اوقات فراغت تابستان در منطقه 7

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت ، رییس اداره فرهنگی و اجتماعی منطقه ازآغاز ثبت نام کلاسهای اوقات فراغت تابستان در منطقه خبر داد.

    ناصر خجسته در این خصوص اظهارکرد: دانش آموزان پس از ۹ماه تلاش در طول سال تحصیلی نیازمند برنامه ریزی مناسب جهت گذراندن اوقات فراغت در فصل تابستان هستند، بنابراین فراهم کردن فضاهای تفریحی و با نشاط  جزء دغدغه های والدین می باشد.که مسئولین درهمین راستا به کمک خانواده ها آمده اند تا بتوانند فضایی شاد ،مفرح و امن را برای امیدهای این مرز و بوم فراهم کنند. 

    وی افزود: شهرداری در صدد است با استفاده از توان خود و سایر ارگان ها ، فضایی را برای دانش آموزان فراهم آورد تا بهره مندی آنان از تعطیلات تابستان بیشتر شود و مهارت هایی نیز کسب گردد.
       خجسته تصریح کرد : ثبت نام از علاقه مندان در تمامی رده های سنی اعم از آقایان و بانوان در سالن های .ورزشی منطقه انجام خواهد شد .
    رییس اداره فرهنگی اجتماعی منطقه افزود :: شهروندان جهت ثبت نام و شرکت در کلاسهای اوقات فراغت که شامل رشته های ، فوتسال ، والیبال ،دفاع شخصی ،کونگ فو، کاراته ،ایروبیک و ژیمناستیک می باشد.
     :علاقه مندان به ثبت نام و شرکت در این کلاس می توانند با شماره تلفن 339930705تماس بگیرند.گفتنی است
     


     

    تعداد بازدید: 86
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر