• دوشنبه،13 مرداد 1399
 • ورود
     
   • بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 7
    تعداد بازدید: 90
    کد: 175034
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۲/۲۸
    طبق بند 14 ماده 55 قانون شهرداری ها صورت گرفت:

    تخریب دیوار متصرف و خطری در بولوار شهید رجایی طرق

    طبق بند 14 ماده 55 قانون شهرداری ها با همکاری عوامل زیربط و اخذ مجوزات قضایی از معاونت محترم دادستانی اقدام به تخریب دیوار متصرف و خطری شد تا از بروز حوادث احتمالی جلوگیری و پیشگیری گردد.
    تخریب دیوار متصرف و خطری در بولوار شهید رجایی طرق

     به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت ، رییس اداره مهندسی و نظارت بر ساخت و سازها از رفع خطر دیوار واقع در بولوار شهید رجایی طرق خبر داد .

    مصطفی دهقانی در این خصوص گفت :اداره مهندسی و نظارت بر ساخت سازها در راستای جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز و خطرات ناشی از ریزش ساختمان هایجدید و رفع تصرف از فضاهای عمومی، طی گشت های متعدد در سطح منطقه به شناسایی املاک مخاطره انگیز اقدام می کند .
    وی گفت :  اولویت بندی ، بررسی و پیگیری این دسته از موارد براساس قانون صورت می پذیرد  و پس از طی مراحل قانونی و اخطاریه های لازم و اخذ تائیدیه و تنظیم صورتجلسات کمیسیون هیات فنی توسط کارشناسان خبره و مجوزات قانونی از مراجع قضایی و تایید در خصوص رفع خطر و یا رفع تصرف از دیوارها و یا زمین های مربوطه اقدام متناسب صورت می پذیرد  .
     گفتنی است : این دیوار خطری حدود 500 مترمربع در مسیر عبور و مرور عابرین پیاده قرار داشت که پس از بازدید کارشناسان اداره نظارت و بررسی جوانب، به دلیل تصرف در فضای عمومی و امکان ریزش تخریب شد.
     
     
     
                                جهت مشاهده تصاویر بیشترکلیک کنید.
     
    تعداد بازدید: 90
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر