• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 7
    تعداد بازدید: 60
    کد: 174678
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۲/۲۳
    رییس اداره خدمات و محیط زیست شهری منطقه 7خبر داد:

    نصب و راه اندازی 50آبسردکن و 5سقاخانه در منطقه7

    تمامی موارد ایمنی برای نصب آبسردکن ها و سقاخانه ها رعایت شده و در صورتی که ایراد فنی داشته باشد بصورت مشارکتی با شهروندان نسبت به رفع آن اقدام می شود.
    نصب و راه اندازی آبسردکن ها و سقاخانه در سطح معابر منطقه7

     به گزارش روابط عمومی منطقه هفت؛ رئیس اداره خدمات شهری از آماده‌سازی و راه‌اندازی 50آبسردکن و 5 سقاخانه  با شروع فصل گرما در سطح معابر منطقه هفت با مشارکت شهروندان خبر داد.

    مرتضی طهماسبی در این خصوص گفت : با توجه به اینکه این آب سردکن ها در بعد از افطار به شهروندان خدمت رسانی دارد افزود:آبسردکن ها در بعد از ماه مبارک رمضان به صورت شبانه روزی برای استفاده شهروندان آماده است، همچنین نظافت روزانه این آبسردکن ها و سقاخانه ها انجام می شود.
    وی در خصوص رعایت موارد ایمنی آنها گفت: تمامی موارد ایمنی برای نصب آبسردکن ها و سقاخانه ها رعایت شده و در صورتی که ایراد فنی داشته باشد بصورت مشارکتی با شهروندان نسبت به رفع آن اقدام می شود.
    همچنین شهروندانی که درخواست نصب آبسردکن مشارکتی را داشته باشند می توانند درخواست کتبی خود را به اداره خدمات شهری منطقه ارائه کنند تا پس از بررسی محل و تائید آن  اقدامات بعدی صورت گیرد.
    طهماسبی در ادامه به بخش دیگری از اقدامات پیش‌بینی شده در واحد خدمات شهری اشاره و اظهارکرد: با عنایت به قرار گرفتن انبارهای ضایعات در برخی از معابر منطقه به خصوص در بافت حاشیه ای و شکایت شهروندان بدلیل بروز مشکلات بهداشتی،اقدام به تشکیل پرونده کرده است .
    گفتنی است: تصاویر محل های مذکور به همراه صورت جلسه نیروی انتظامی و اخطارهای صادر شده به مرکز بهداشت جهت اخذ مجوزهای قانونی از مراجع قضایی ارسال می گردد تا پس از صدور و دریافت رای به منطقه جهت اجرا ابلاغ گردد.
    لازم به توضیح است : در همین زمینه از ابتدای سال جاری تا کنون  نسبت به صدور بیش از166 اخطاریه اقدام گردیده است . .

    وی در پایان نیز بیان کرد: درخصوص حفظ بهداشت محیط و سلامت شهروندان جهت جمع‌آوری و حمل کلیه ضایعات، خاک و نخاله،پاکسازی و تخلیه جوی‌ها، ‌کانال‌ها، پل‌های عرضی معابر و همچنین تسطیح و شن ریزی معابر خاکی نظارت ویژه‌ای صورت می گیرد .

    تعداد بازدید: 60
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر