• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه 7
    تعداد بازدید: 36
    کد: 174622
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۲/۲۲
    اقدامات صورت گرفته در منطقه هفت:

    صدور بیش از 124 اخطاریه برای متخلفان ساختمانی

    رئیس اداره مهندسی و نظارت منطقه هفت مشهد از صدور بیش از 124 اخطاریه برای متخلفان ساختمانی در این منطقه خبر داد.
    صدور بیش از 124 اخطاریه برای متخلفان ساختمانی

    به گزارش روابط عمومی منطقه هفت رئیس اداره نظارت بر ساخت و سازها بیان کرد: به منظور برخورد با متخلفان ساختمانی در راستای صیانت از حقوق دیگر شهروندان و ارتقای ایمنی ساختمان‌ها در برابر حوادث طبیعی (زلزله و ...) اداره مهندسی و نظارت بر ساخت و سازهای شهری این منطقه اقدامات مستمری را در دستور کار خود دارد.

    وی اقدامات صورت گرفته در فروردین ماه را برشمرد و افزود:اقدامات صورت گرفته در راستای عملکرد اداره مهندسی و نظارت بر ساخت و سازها شامل: صدور و اجرای رای قلع بنا 3 مورد، صدور اخطاریه توقف 124 مورد، جمع‌آوری ابزار و مصالح42 مورد، پلمپ قضایی با برچسب 44 مورد ، ثبت درخواست های مردمی 60 مورد و 57 مورد پاسخگویی به گزارشات سامانه 137 می باشد

    دهقانی خاطرنشان کرد: همچنین علاوه بر صدور بیش از 124 مورد اخطاریه برای متخلفان توسط اداره مهندسی و نظارت بر ساخت و سازهای شهرداری این منطقه، 51 مورد پلمپ واحد ساختمانی غیرمجاز پیگیری و 29 مورد فک پلمپ قضایی نیز بررسی و پیگیری شده است.

    وی با اشاره به اجرای احکام کمیسیون ماده 100 بیان کرد: از ابتدای سال جاری، 3 مورد رای قلع بنا در خصوص تغییر تخلف مغایر پروانه نظیر احداث طبقات مازاد، واحدهای غیر مجاز، پیشروی طولی، تغییر کاربری پیلوت و ... انجام شده است.

    وی در پایان با بیان اینکه تمامی ساخت و سازها در محدوده منطقه به صورت شبانه‌روزی تحت کنترل است و با متخلفان ساختمانی برابر ماده 100 قانون شهرداری‌ها و ماده 543 قانون مجازات اسلامی برخورد خواهد شد از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده هرگونه ساخت و ساز غیرقانونی در محدوده منطقه به مرکز ارتباط مردمی 137 تماس حاصل نمایند.

    تعداد بازدید: 36
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 2
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر