• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه 7
    تعداد بازدید: 32
    کد: 174520
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۲/۲۱
    خدمتی دیگر به شهروندان منطقه هفت:

    اجرای عملیات جدول گذاری خیابان عنصری 3/منطقه هفت

    رئیس اداره فنی و عمران از اجرای پروژه جدول گذاری با متراژ 160 متر طول در سطح منطقه هفت خبر داد.
    اجرای عملیات جدول گذاری خیابان عنصری 3/منطقه هفت

    به گزارش روابط عمومی منطقه هفت؛ رئیس اداره فنی وعمران اظهار داشت: با توجه به اهمیت و ضرورت توجه به مسائل عمرانی شهر، و با هدف ساماندهی معابر و نهرهای سطح منطقه، همچنین زیباسازی فضاهای شهری و مناسب‌سازی پیاده‌روها و جداول، عملیات بهسازی و مرمت جداول در دستور کار اداره فنی و عمران قرار گرفت.

    وی در ادامه افزود: ساماندهی و رفع نواقص جداول در سطح معابر از اقدامات خدمات رسانی شهرداری به شهروندان و ساکنان منطقه هفت است که در راستای ساماندهی وضعیت آبهای سطحی و جمع آوری فاضلاب اجرا می شود.

    ابراهیمی هدف از اجرای این طرح را ارتقای سطح کیفی معابر، افزایش خدمات رسانی به شهروندان و بهسازی مناظر شهری دانست و در پایان اظهار داشت: تسهیل در تردد و عبور و مرور، سامان دهی و زیباسازی فضاهای شهری و مناسب سازی پیاده رو ها و جداول حاشیه خیابان های سطح منطقه از دیگر اهداف اجرای این طرح می باشد.

    شایان ذکر است این پروژه با متراژ 160 متر طول و با اعتباری بالغ بر 150 میلیون ریال صورت پذیرفت و همچنین از ابتدای سال تا کنون خیابان های عنصری 4،قائم 32،قائم 27 ، ابریشم 7 و  اصلاح هندسی ورودی شهر مشهد نیز در دستور کار قرار گرفت.

    تعداد بازدید: 32
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر