• چهارشنبه،29 آبان 1398
 • ورود
     
   • بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 7
    تعداد بازدید: 42
    کد: 173995
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۲/۱۵
    شهردار منطقه 7 مشهد خبر داد:

    کاهش بار ترافیکی منطقه قائم (عج) و سیدی با بازگشایی انتهای خیابان کوشش

    توسعه شبکه مسیر و پیوند عرصه‎های شهری با مناطق گردشگری مثل هفت‌‎حوض به‎ کلنگ زنی بازگشایی انتهای خیابان کوشش راحتی انجام خواهد شد.
    کاهش بار ترافیکی منطقه قائم (عج) و سیدی با بازگشایی انتهای خیابان کوشش

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت ، عملیات اجرایی پروژه بازگشایی خیابان کوشش به منظور تسهیل در تردد ترافیک آغاز شد.

    صبح امروز یکشنبه پانزدهم اردیبهشت ماه پروژه بازگشایی خیابان کوشش با حضور شهردار، اعضای شورا، مدیران شهری و تنی چند از اهالی و کسبه منطقه ،کلنگ زنی شد تا تردد و عبور و مرور در مسیر انتهای خیابان کوشش به قائم و قائم به خلج، دسترسی به بولوار نماز، بزرگراه شهید کلانتری و بزرگراه سلسله الذهب با سهولت بیشتری صورت پذیرد.
    بر اساس این گزارش، پروژه یاد شده ضمن برقراری اتصال به شبکه شریان شهری، به کاهش بار ترافیکی منطقه سیدی و قائم کمک می کند.

    شهردار منطقه  در این مراسم  گفت : با بازگشایی انتهای خیابان کوشش شاهد کاهش بار ترافیکی منطقه قائم (عج) و سیدی خواهیم بود.

    کوروش باوندی ضمن اعلام خبر فوق در خصوص کلنگ‎‏زنی بازگشایی انتهای خیابان کوشش خاطرنشان کرد: این پروژه با اعتباری معادل 22 میلیارد و 280 میلیون تومان در طول مدت 24 ماه اجرا و منجر به کاهش بار ترافیکی منطقه و اتصال این بولوار به شبکه شریان اصلی شهر می‎شود.
    وی به بیان جزئیات این پروژه پرداخت و تصریح کرد: اجرای این پروژه در مدت زمان دو سال و در محدوده کوشش تا قائم به ‎‏طول 700 متر و خیابان قائم (عج) تا خلج به‎ طول 1300 متر را شامل خواهد شد .برای این پروژه 60 هزار مترمکعب سطح آسفالت، دو هزار مترطول آیلند میانی و برای تقاطع‎های (کوشش – قائم) و (قائم-خلج)، 4000 مترطول کانال جمع‎آوری آب‎های سطحی در نظر گرفته‌‎ایم. 
    باوندی اضافه کرد: با بازگشایی این مسیر کاهش بار ترافیکی منطقه قائم (عج) و سیدی را خواهیم داشت، همچنین دسترسی به شبکه شریان شهری و اتصال به بولوار نماز و بزرگراه شهید کلانتری را تسهیل خواهد کرد. 
    شهردار منطقه 7 با بیان اینکه پروژه کلنگ‎زنی انتهای خیابان کوشش، حلقه مفقود شده سیستم حمل و نقل این منطقه است، اظهار کرد: توسعه شبکه مسیر و پیوند عرصه‎های شهری با مناطق گردشگری مثل هفت‌‎حوض به‎ کلنگ زنی بازگشایی انتهای خیابان کوشش راحتی انجام خواهد. 

                            جهت مشاهده تصاویر بیشترکلیک کنید.

    تعداد بازدید: 42
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر