• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 7
    تعداد بازدید: 80
    کد: 173792
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۲/۱۱
    درمنطقه 7صورت گرفت :

    جلسه هماهنگی جهت اجرای بهتر نظام آراستگی محیطی در منطقه

    5S یعنی 5 اصل برای دستیابی به یک محیط کار با کیفیت، که بعد از جنگ جهانی دوم در ژاپن توسعه یافته است. که شامل هزاران کار کوچک است که باید تمامی پرسنل در آن مشارکت داشته باشند و هر کسی به سهم خود همت کند.
     جلسه هماهنگی جهت اجرای بهتر نظام آراستگی محیطی در منطقه

     به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری منطقه، رییس اداره برنامه ریزی وآمار از جلسه هماهنگی جهت اجرای بهتر نظام آراستگی محیطی در منطقه خبر داد.

    سید مجید حسین زاده در این خصوص گفت :5S یعنی 5 اصل برای دستیابی به یک محیط کار با کیفیت، که بعد از جنگ جهانی دوم در ژاپن توسعه یافته است. که شامل هزاران کار کوچک است که باید تمامی پرسنل در آن مشارکت داشته باشند و هر کسی به سهم خود همت کند.
     وی همچنین ادامه داد:این سیستم یکی از تکنیکهای برتر در زمینه مدلهای تعالی سازمانی نظیر EFQMو فلسفهTQM می باشد که در کنار سیستمهایی چون KSS(سیستم پیشنهاد کایزن) ،QCC  (دوایرکنترل کیفیت) ،TQC(کنترل کیفیت جامع) ،TPM(نگهداری بهره ور جامع) ،JIT(تولید بهنگام)  و... بستر مناسبی را جهت افزایش بهره وری در سازمانها ایجاد می کند.
     وی هدف از اجرای این طرح را کاربرد منظم و مرتب در خلق یک محیط کار تمیز و مرتب جهت افزایش روحیه کاری افراد که در نتیجه بهره وری یا همان بازدهی از کار افراد بالا می رود.

     

    تعداد بازدید: 80
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر