• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه 7
    تعداد بازدید: 37
    کد: 173745
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۲/۱۱
    جهت رفاه حال شهروندان:

    اجرای عملیات اصلاح هندسی ورودی شهر مشهد

    رئیس اداره فنی و عمران از اجرای عملیات اصلاح هندسی ورودی شهر مشهد با اعتباری بالغ بر 1/5 میلیارد ریال در راستای کاهش پیک ترافیکی این منطقه خبر داد.
    اجرای عملیات اصلاح هندسی ورودی شهر مشهد

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت مشهد؛رئیس اداره فنی و عمران اظهار کرد: در تمامی شهرها، تصادفات ترافیکی از عمده مشکلاتی است که ایمنی عمومی شهروندان را به خطر انداخته و خسارات جانی و مالی ناشی از آن، همواره یکی از عوارض ناگوار حمل و نقل در جوامع امروزی است.

    وی در ادامه اظهار داشت: به منظور ایمن سازی معابر، کاهش ترافیک و سهولت تردد وسایل نقلیه، شهرداری منطقه هفت عملیات اجرای طرح اصلاح هندسی تعریض کنار گذر جاده بهشت امام رضا در محل عوارضی را آغازکرد.

    ابراهیمی با اشاره به این که این پروژه بدون توقف تا خط پایان خود ادامه دارد،گفت: این عملیات شامل جدول گذاری به متراژ 170 متر طول، نصب گاردریل به متراژ 120 متر طول و آسفالت به مساحت 2500 متر مربع به سمت بهشت رضا در نظر گرفته شده است.

    وی افزود: تعریض این کنارگذر به دلیل عرض کم و ترافیک سنگین در روزهای پایانی هفته که بعضاً تصادفات شدیدی را در پی داشت، علت اصلی این اقدام بوده است .

    ابراهیمی یادآوری کرد: ایجاد تعریض کنار گذر به دلیل شرایط استانداردی که دارد بر اساس اظهارات مشاوران این طرح، ترافیک را کاهش می دهد.

    شایان ذکر است اعتبار فاز اول این پروژه بالغ بر 1/5  میلیارد می باشد وتا یک هفته دیگر به اتمام می رسد.

    تعداد بازدید: 37
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر