• چهارشنبه،22 مرداد 1399
 • ورود
     
   • بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 7
    تعداد بازدید: 62
    کد: 173682
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۲/۱۰
    روز گذشته برگزار شد :

    نشست هم اندیشی مراکز فرهنگی کتاب مناطق در مرکز فرهنگی ایمان

    بررسی مشکلات مراکز فرهنگی ، گزارش طرح اعتکاف نوروزی و بررسی طرح تلاش و یکسان سازی سیستم متمرکز کتابخانه ها در این نشست هم اندیشی مطرح شد.
    نشست هم اندیشی مراکز فرهنگی کتاب مناطق در مرکز فرهنگی ایمان

     به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت ، رییس اداره فرهنگی اجتماعی منطقه از برگزاری نشست هم اندیشی کارشناسان مراکز فرهنگی کتاب در مرکز فرهنگی ایمان خبر داد.

    ناصر خجسته در این خصوص گفت : این نشست هم اندیشی به منظور بررسی مشکلات مراکز فرهنگی از لحاظ زیر بنا و تامین بودجه جهت تهیه کتاب برگزار شد .
    وی در ادامه گفت : اعتکاف نوروزی از اقدامات بسیار خوبی بود که در نوروز امسال در مراکز فرهنگی برگزار شد  . همچنین طرح تلاش برای دانش آموزان نخبه مناطق کم برخوردار مطرح گردید که در این طرح مقرر گردید مراکز فرهنگی مناطق5،6،7با همکاری دانشگاه فردوسی نسبت به تشکیل کلاسهای رفع اشکال و تست زنی کنکور در روزهای پنج شنبه با هزینه سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد انجام گردد و همچنین پس از کنکور سراسری نسبت به برگزاری چهار جلسه در خصوص انتخاب رشته نیز اقدام لازم انجام خواهد شد .
    رییس اداره فرهنگی اجتماعی منطقه در پایان نیز ، از اجرای طرح یکسان سازی و متمرکزکتب با عنوان "ایتیسل " خبر داد.در این سیستم  به مراجعین این امکان داده خواهد شد تا از موجودی کتاب های مراکز فرهنگی سطح شهر باخبر شوند .
     
    تعداد بازدید: 62
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر