• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه 7
    تعداد بازدید: 30
    کد: 173203
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۲/۰۲
    به منظور کنترل بیماری‌های قابل انتقال بین حیوان و انسان صورت گرفت

    جمع‌آوری بیش از 50 قلاده سگ ولگرد در سطح منطقه 7

    علاوه بر سگ‌های ولگرد در بسیاری نقاط حاشیه‌ای منطقه، مشکلات بهداشتی عدیده‌ای مشاهده می‌شود که در برخی از کارگاهها و املاک، سگ در شرایط نامناسب و بدون رعایت موارد بهداشتی نگهداری می‌گردد که به نوبه خود مشکلات زیادی برای محل به وجود می‌آورد
    جمع‌آوری بیش از 50 قلاده سگ ولگرد در سطح منطقه 7

    به گزارش روابط عمومی منطقه 7، مرتضی طهماسبی رئیس اداره خدمات شهر گفت: در همین راستا شهرداری منطقه به منظور کنترل بیماری‌های قابل انتقال بین حیوان و انسان و از طریق شناسایی کانون‌های تجمع این سگ‌ها، از ابتدای فروردین ماه اقدام به جمع‌آوری بیش از 50 قلاده سگ از محدوده منطقه کرده است.

    وی تاکید کرد: علاوه بر سگ‌های ولگرد در بسیاری نقاط حاشیه‌ای منطقه، مشکلات بهداشتی عدیده‌ای مشاهده می‌شود که در برخی از کارگاهها و املاک، سگ در شرایط نامناسب و بدون رعایت موارد بهداشتی نگهداری می‌گردد که به نوبه خود مشکلات زیادی برای محل به وجود می‌آورد.

    طهماسبی ابراز کرد: در چنین مواردی نیز در صورت بروز مشکل و ایجاد مزاحمت برای اهالی، مطابق با قانون، با این موارد برخورد خواهد شد.

    وی در پایان با اشاره به ضرورت مشارکت شهروندان برای عملی شدن این طرح از مردم در خواست کرد که در معرفی مکان‌های تجمع حیوانات با شهرداری همکاری داشته باشند و در صورت مشاهده مواردی در سطح منطقه سریعا به شهرداری اطلاع‌رسانی نمایند

    تعداد بازدید: 30
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر