• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 7
    تعداد بازدید: 22
    کد: 173062
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۱/۳۱
    السلام علیک یا صاحب الزمان (عج)؛

    ولادت با سعادت بقیه الله الاعظم ، حضرت مهدی(عج) اروحناه فداه تبریک و تهنیت باد

    سلام‌ بر مهدی‌ موعود، سلام بر خورشید جان ها و امید انسان ها، سلام بر یادگار پیامبران، عصاره محمد، احیا کننده سنت ها. او که قرنها دیده‌ مشتاقان‌ در انتظار مقدمش‌ به‌ راه‌ دوخته‌ و جان‌ هزاران‌ عاشق‌ دلباخته‌ در آتش‌ هجران او سوخته است.
    ولادت با سعادت بقیه الله الاعظم ، حضرت مهدی اروحنا ه فداه تبریک و تهنیت باد

    پیام تبریک به مناسبت فرا رسیدن نیمه شعبان ؛ سالروز ولادت با سعادت  حضرت ولی عصر (عج ):

                                                                              بسم الله الرحمن الرحیم

     سلام‌ بر مهدی‌ موعود، سلام بر خورشید جان ها و امید انسان ها، سلام بر یادگار پیامبران، عصاره محمد، احیا کننده سنت ها. او که قرنها دیده‌ مشتاقان‌ در انتظار مقدمش‌ به‌ راه‌ دوخته‌ و جان‌ هزاران‌ عاشق‌ دلباخته‌ در آتش‌ هجران او سوخته است. خجسته باد میلاد نوری که سحر با شبنم لطفش بیدار می شود و خورشید در انتظار سلامش طلوع می کند.او که هر گاه جمعه از راه می رسد، صاحبدلان، دل از دست می دهند و قرار از کف می نهند و قافله دل های بی قرار روی به قبله می کنند و آمدنش را به انتظار می نشینند.
    فرارسیدن خجسته میلاد با سعادت یگانه منجی عالم بشریت، ستاره سپهر ولایت، عدل گستر گیتی، حجت الله علی العالمین حضرت حجت بن الحسن العسکری ارواح العالمین له الفداء را به محضر مقام عظمای ولایت و عموم شهروندان متدین و ولایت مدار مشهد الرضا(ع) و همه منتظران آن حضرت تبریک عرض نموده، از خداوند متعال تعجیل در فرج مبارک آن حضرت، عزت و اقتدار روز افزون نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و پیروزی و سربلندی همه مستضعفان عالم را مسئلت دارم.
     
    تعداد بازدید: 22
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر