• چهارشنبه،20 آذر 1398
 • ورود
     
   • بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه 7
    تعداد بازدید: 39
    کد: 172825
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۱/۲۷
    شورای اجتماعی محله طرق:

    تشکیل مجامع داوطلبین شوراهای اجتماعی محله طرق/منطقه هفت

    رئیس اداره فرهنگی و اجتماعی منطقه هفت گفت:مجامع داوطببین شوراهای اجتماعی در گام نخست براساس آئین نامه جدید در 13 محله منتخب در هفته شوراها سال 98 تشکیل می شوند
    تشکیل مجامع داوطلبین شوراهای اجتماعی محله طرق/منطقه هفت

    به گزارش روابط عمومی منطقه هفت؛ ناصرخجسته رئیس اداره فرهنگی و اجتماعی بیان کرد: شورای شهر در دوره پنجم اهتمام و تلاش فراوان داشته اند تا شوراهای اجتماعی محلات با استفاده از ظرفیت های قانونی در قالب مجامع داوطلبی توسط مردم انتخاب شوند. وی گفت : آیین نامه مصوب شوراهای اجتماعی محلات در زمستان سال گذشته به تصویب شورای اسلامی شهر رسید و با گذر از مبادی قانونی و نهادهای نظارتی امروز لازم الاجراست و امسال در هفته شورا در 13 محله منتخب در گام نخست بر اساس آیین نامه جدید تشکیل می شوند.

    وی با بیان اینکه مقدمات تشکیل مجامع داوطلبی برای انتخاب اعضای شورای محلات به انجام رسیده است خاطرنشان کرد:تشکیل مجامع داوطلبین برای انتخاب اعضای شورای اجتماعی محلات توسط شهردار به تمام مناطق 13 گانه مشهد ابلاغ شده است و مقرر گردیده که در گام نخست انتخابات مجامع داوطلبین در یک محله از هر کدام از مناطق سیزده گانه تا 15 اردیبهشت ماه برگزار شود .

    وی افزود: با تکمیل امور اجرایی این طرح ، مقرر شده است تا پایان تابستان شورای اجتماعی در 13 منطقه مشهد اعضای خود را بشناسند.

    خجسته با اعلام اینکه ساکنین محله می توانند با عضویت در مجامع داوطلبی شوراها در شورای اجتماعی محله خود انتخاب شوند ، یادآور شد:علاوه بر 6 نفر منتخب نماینده ساکنین محله، نمایندگان نهادهای موثر در محله نظیر مدارس، تشکل های مردمی، مساجد، کسبه نیز به صورت انتخابی در شورای اجتماعی محله عضویت دارند.

    تعداد بازدید: 39
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر