• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 7
    تعداد بازدید: 45
    کد: 172728
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
    اقدامات و فعالیت های اداره خدمات شهری در پی بارندگی های اخیر:

    حفر 17 چاه جذبی و 5 کانال فرعی برای مهار آبگرفتی در منطقه هفت

    کلیه نیروهای عمرانی و خدمات شهر به همراه تجهیزات و وسایل نقلیه سبک وسنگین برای مقابله با آبگرفتگی احتمالی به حالت آماده باش در آمدند.
    حفر 17 چاه جذبی و 5 کانال فرعی برای مهار آبگرفتی در منطقه هفت

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت، شهردار منطقه کوروش باوندی با بیان اینکه تمام توان منطقه برای خدمت رسانی به شهروندان در فصل بارندگی مهیا شده است، اظهار کرد: در راستای رفع آبگرفتگی ها 17 چاه جذبی و 5 کانال فرعی برای مقابله با بارندگی های فصلی و آبگرفتگی احتمالی در معابر منطقه هفت حفاری شد که این کانال ها به کال اقبال متصل می شود.

    وی افزود: به منظور جلوگیری از آبگرفتگی معابر و منازل ، هدایت موقت آبهای سطحی خروجی از اراضی آستان قدس در سطح منطقه نیز پیش بینی گردید. باوندی در ادامه بیان کرد:به منظور پیشگیری و احتمال آبگرفتگی منازل، تعداد 500 کیسه شن در اختیار شهروندان قرار داده شد تا از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری شود.

    وی با اشاره به صدور اخطارهای هواشناسی و بارندگی های احتمالی چند روز آینده گفت: هم اکنون کلیه نیروهای عمرانی و خدمات شهری با تجهیزات و ماشین آلات سنگین آماده خدمت رسانی در صورت آب گرفتگی و جاری شدن سیلاب در سطح منطقه هستند.

    وی بیان کرد: با توجه به وقوع بارندگی های فصلی؛بازدید میدانی به همراه مسئولین و ستاد مدیریت بحران منطقه از مسیرها و کانال های سطح منطقه به عمل آمد و بر لزوم اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از هر گونه حادثه احتمالی تأکید شد.

     

    شهردار منطقه در پایان به تجهیزات بکارگیری شده در بارندگی های اخیر اشاره کرد و گفت:6 دستگاه تانکر لجن کش، 2 دستگاه لودر،5 دستگاه وانت سدمعبر،2 گشت پلیس ساختمان،7 مسئول و کارشناس خدمات شهری و 120 نفر کارگر خدمات شهری ، 18 دستگاه موتور پمپ و تعداد 500 کیسه شن جهت استقرار در محل آب گرفتگی ها قرار گرفت. 

     

                                 

    جهت مشاهده تصاویر بیشترکلیک کنید.

     

     

    تعداد بازدید: 45
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر