• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه 7
    تعداد بازدید: 41
    کد: 172643
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۱/۲۵
    به منظور ایجاد شادی و نشاط شهروندان:

    استقبال پرشور شهروندان منطقه هفت در همایش کوهپیمایی خانوادگی

    رئیس اداره فرهنگی و اجتماعی گفت: همایش کوهپیمایی خانوادگی به مناسبت اعیاد شعبانیه با استقبال خوب و پرشور شهروندان ورزش دوست در بوستان آبشار برگزار شد.
    استقبال پرشور شهروندان منطقه هفت در همایش کوهپیمایی خانوادگی

    به گزارش روابط عمومی منطقه هفت، ناصر خجسته رئیس اداره فرهنگی و اجتماعی بیان کرد: این همایش در روز جمعه از بوستان آبشار به میزبانی منطقه نه و با همکاری معاونت سلامت و تربیت بدنی با حضور شهروندان منطقه هفت برگزار گردید.

    وی خاطر نشان کرد: کوهنوردی به عنوان یکی از همگانی ترین رشته های ورزشی نقش بسزایی در کمک به رشد اجتماعی نسل جوان دارد و هدف از این برنامه ورزشی ترویج فرهنگ کوهپیمایی عمومی و ارتقای سطح نشاط و سلامت شهروندان بود.

    وی توسعه کوهنوردی به صورت همگانی و خانوادگی را از اهداف معاونت سلامت و تربیت بدنی شهرداری خواند و افزود: به منظور تشویق شهروندان برای حضور بیشتر در این گونه همایش های ورزشی، در پایان به قید قرعه جوایزی به شرکت کنندگان اهدا شد.

    وی با اشاره به برگزاری همایش های کوهپیمایی خانوادگی ویژه کارکنان اعلام کرد:در تاریخ 6 اردیبهشت نیز همایش کوهپیمایی خانوادگی ویژه کارکنان شهرداری منطقه هفت در بوستان خورشید برگزار می شود.علاقه مندان می توانند با مراجعه به واحد فرهنگی آقای کریمی و یا خانم خیرالسادات ثبت نام نمایند.

    تعداد بازدید: 41
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر