• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه 7
    تعداد بازدید: 37
    کد: 172359
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۱/۲۰
    شهردارمنطقه7 خبر داد:

    اقدامات شهرداری منطقه هفت در پی احتمال وقوع آبگرفتگی

    باوندی با بیان اینکه تمام توان منطقه برای خدمت رسانی به شهروندان در شرایط بحران و احتمال وقوع سیل و آبگرفتگی مهیا شده است، اظهار کرد: همه توان خود را در راستای پیشگیری و ساماندهی هر چه بهتر نیروها و ادوات به کارگیری شد تا مشکلی برای شهروندان پیش نیاید.
    اقدامات شهرداری منطقه هفت در پی احتمال وقوع آبگرفتگی

    به گزارش روابط عمومی منطقه هفت ؛شهردارمنطقه بیان کرد:اکیپ واحد خدمات شهری برای مدیریت و ساماندهی آبگرفتگی از آغاز بارندگی در سطح منطقه در حال انجام خدمات به شهروندان محترم بودند.

    باوندی افزود:با توجه به رصد نمودن پیش بینی ها و دریافت اخطاریه های سازمان هواشناسی از چند روز قبل و متعاقب آن با شروع بارندگی و احتمال وقوع آب گرفتگی ،اکیپی متشکل از مدیران اجرایی ، اعضای ستاد بحران و همچنین کارشناسان و کارگران منطقه به همراه تمامی تجهیزات به صورت آماده باش در آمد و تا پایان بارندگی ادامه یافت .همچنین در همین راستا بازدیدهایی از سطح منطقه و نقاط حادثه خیزدر حین بارندگی به عمل آمد .

    باوندی در ادامه به گوشه ای از اقدامات منطقه هفت برای ساماندهی و کنترل آبگرفتگی اشاره کرد و گفت : برای جلوگیری از آبگرفتگی در بازار امام رضا (ع) 200 کیسه شن در جلوی درب بازار مستقر شده است ، همچنین مقابل درب منازلی که احتمال آبگرفتگی داشت، کیسه شن تعبیه شد.

    وی به تخریب پل های روی جوی که باعث آبگرفتگی می شود اشاره کرد و افزود : کانال جدیدی در انتهای خیابان شهید غفاری 10 در کنار کال برای هدایت آب به داخل کال احداث شد تا بتواند حجم قابل توجهی از آب را به داخل کال منتقل کند .

    وی در ادامه بیان کرد:نیوجرسی هایی که درسطح منطقه مستقر بود و مانع جریان پیدا کردن آب به داخل کانالها و کال ها می شدند از مسیر برداشته شد، همچنین کانیوهای سطح منطقه نیز کف تراشی شد .

    وی همچنین با اشاره به امکانات در نظر گرفته شده تصریح کرد: تمامی ماشین‌آلات، ادوات مورد نیاز و نیروی انسانی در حالت آماده باش کامل بودند. باوندی به سایر اقدامات انجام شده دراین خصوص اشاره کرد و گفت: تعداد 14 دستگاه موتور پمپ ،6تانکر بخش خصوصی، 4 دستگاه لجن کش،دستگاه مینی لودر،2دستگاه خاور،3دستگاه وانت مزدا و لودر بکار گیری شد.

    گفتنی است : تمامی مسئولین اجرایی، اعضاء ستادبحران منطقه ، کارشناسان خدمات شهری، فضای سبز و تمامی نیروهای کارگری در سطح منطقه حضور داشتند واین حضور تا پایان بارندگی ادامه داشت .

    برای مشاهده تصاویر بیشترکلیک کنید.  

     

    تعداد بازدید: 37
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر