• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 7
    تعداد بازدید: 66
    کد: 172215
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۱/۱۹
    شهردار منطقه خبر داد:

    کسب رتبه برتر اداره فرهنگی اجتماعی منطقه 7در فرآیند عملکرد ارزیابی " خانه بهار98"

    با توجه به ارزیابی صورت گرفته در خصوص اجرای برنامه های استقبال از بهار 98 و برنامه های تفریحی ورزشی ، اداره فرهنگی اجتماعی منطقه موفق به کسب رتبه برتر در بین مناطق شهرداری مشهد شد.
    کسب رتبه برتر اداره فرهنگی اجتماعی منطقه 7در فرآیند عملکرد ارزیابی " خانه بهار98"
    به گزارش روابط عمومی منطقه هفت شهرداری مشهد، شهردار منطقه ازکسب رتبه برتر اداره فرهنگی اجتماعی منطقه در فرآیند عملکرد ارزیابی " خانه بهار 98"خبر داد.
     کوروش باوندی با اعلام این خبر گفت :روز گذشته در آیین تقدیر از دست اندرکاران خانه بهار 98و با توجه به ارزیابی صورت گرفته در خصوص برگزاری برنامه های طرح خانه بهار در سطح منطقه واجرای برنامه های تفریحی، ورزشی بویژه در بوستان زائر پذیر غدیر و ایستگاه استقبال از زائرین نوروزی ، اداره فرهنگی اجتماعی منطقه موفق به کسب رتبه برتر در بین مناطق شهرداری مشهد شد.
    وی افزود : نیروهای انسانی هر سازمان ارزشمندترین منبع هر سازمان به شمار می آیند . سازمان ها و ارگان های مختلف بدون حضور نیروها و پرسنل به تنهایی هیچ ابهت و جایگاهی ندارند و این نیروی انسانی فعال و پویاست که به سازمان ها ، نهادها و ارگان ها جایگاه می دهد و در واقع نیروی انسانی موتور محرکه هر سازمانی است.
    باوندی تصریح کرد: حضور نیروهایی با انگیزه بالا ، باعث شور و نشاط درون سازمانی می شود و نمود این شور و نشاط خدمت صادقانه به خلق است . شهرداری نیز به علت ماهیت کاری که دارد ، از این قاعده مستثنی نیست.

    باوندی در پایان نیز به حضور این نیروها در منطقه اشاره کرد و افزود : در ایام عید با توجه به وجود بوستان غدیر و بحث زائر پذیر بودن و همچنین ایستگاه استقبال از زائرین ، با تلاش شبانه روزی همکاران توانستیم خاطرات خوبی در ذهن زائرین و مجاورین خلق کنیم . 

    تعداد بازدید: 66
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر