• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 7
    تعداد بازدید: 26
    کد: 171915
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۱/۱۱
    12فرودین :

    تبریک شهردار منطقه 7به مناسبت فرا رسیدن یوم الله 12فرودین"روز جمهوری اسلامی ایران"

    شهردار منطقه فرارسیدن یوم ا... دوازدهم فروردین، روز جمهوری اسلامی پیام تبریک گفت .
    تبریک شهردار منطقه 7به مناسبت فرا رسیدن یوم الله 12فرودین"روز جمهوری اسلامی ایران"

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت ، کوروش باوندی ؛ شهردار منطقه به مناسبت فرارسیدن یوم ا... دوازدهم فروردین، روز جمهوری اسلامی، پیامی تبریکی صادر کرد ، متن پیام بدین شرح است:

    همه ساله روزهای آغازین سال نو و بهار طبیعت ، یادآور 12 فروردین1358 و یوم الله سرنوشت سازی است که با عزم تاریخی مردم مومن، ولایتمدار و بیدار دل این سرزمین، حماسه ای سیاسی رقم خورد؛و عزت، اقتدار و دلبستگی ملت سلحشور ایران را به سیاست منطبق بر دیانت جاودانه ساخت.
    دوازدهم فروردین 1358 فریاد توفنده مردم با ایمانی بود که با نام خدا بپا خواسته و با مجاهدت ها وایثار خود ، ضمن نفی استیلای استبداد و استکبار، به استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی قاطعانه رای « آری» دادند و رأی مردم به نظام مقدس جمهوری اسلامی ، رأی به امامت جامعه اسلامی و تبعیت از ولایت فقیه بود که در قامت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی(ره) تجلی یافت و امروز نیز با زعامت مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مد ظله العالی) تداوم دارد.
    این روز مقدس و پر برکت به عنوان سند آزادی و استقلال ملت ایران و زمینه‌ساز حکومت عدل الهی و سرآغاز حیات واقعی اسلام در عصر دنیامدارانی است که از معنویت گسسته و سعادت و کمال خود را در پیروی از امیال و هواهای نفسانی خود می پندارند همانگونه که حضرت امام خمینی (ره) فرمودند :صبح گاه ۱۲فروردین که روزنخستین حکومت الله است از بزرگ ترین اعیاد ملی و مذهبی ماست و ملت ما باید این روز بزرگ را عید بگیرند و زنده نگه دارند.
    اینجانب با تبریک این روز فرخنده به مردم متدین و شهید پرورمشهد مقدس ، رجاء واثق دارم ملت رشید و بزرگوار ایران اسلامی در پاسداشت این روز بزرگ و به رخ کشیدن ظرفیت مردم سالاری اسلامی ضمن تجدید بیعت با شهدای والامقام انقلاب اسلامی و در عمل به منویات مقام معظم رهبری حضرت آیت ا... خامنه ای (مدظله العالی)، همگام با خدمتگزاران صدیق نظام اسلامی روزهای پر افتخار سا ل رونق تولید  را با مجاهدت و پشتکار و حضور حماسی و جهادی در عرصه های مختلف به عرصه ذلت وشکست دشمنان وسر بلندی وپیروزی خود و عمران و آبادانی کشور و  تحقق اهداف متعالی انقلاب اسلامی بدل خواهند کرد.
    تعداد بازدید: 26
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر