• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 7
    تعداد بازدید: 29
    کد: 171911
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۱/۱۱
    السلام علیک یا باب الحوائج یا موسی بن جعفر (ع) :

    پیام تسلیت شهردار منطقه به مناسبت شهادت امام موسی کاظم (ع)

    شهردار منطقه هفت در پیامی فرارسیدن بیست و پنجم رجب سالروز شهادت امام هفتم شیعیان جهان حضرت موسی بن جعفر(ع) را به تمام مسلمانان جهان تسلیت گفت.
    پیام تسلیت شهردار منطقه به مناسبت شهادت امام موسی کاظم (ع)

     به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت ، کوروش باوندی ، شهردارمنطقه هفت مشهد در پیامی فرارسیدن بیست و پنجم رجب سالروز شهادت امام هفتم شیعیان جهان حضرت موسی بن جعفر(ع) را به تمام مسلمانان جهان تسلیت گفت.

     متن پیام به شرح ذیل است :
    هفتمین اختر تابناک آسمان ولایت و امامت حضرت امام موسی کاظم (ع) نیز همچون سایر امامان معصوم در راه ترویج و تبیین آیین نورانی اسلام با مشکلات و خطرهای فراوانی روبرو بودند.
    امام موسی بن جعفر(ع) در هفتم صفرالمظفر سال ۱۲۸هجری قمری متولد شد و سی و پنج سال از عمر شریف و گرانبهای خویش را به امامت مشغول بودند و هدایت گری مردم را در دستور کار خویش قرار   دادند.
    آن حضرت در دوران حکومت هارون با موانع فراوانی که بر سر راهشان بود و با وجود رنج های بسیار زیادی همچون زندان و شکنجه های مداوم '  لحظه ای از رسالت خطیر راهنمایی و ارشاد مردم در یکتاپرستی و اسلام پذیری عقب ننشستند و این راه مقدس را ادامه دادند و پس از تحمل سال ها رنج فراوان در بیست و پنجم رجب سال ۱۸۳هجری قمری به شهادت رسیدند.

    اینجانب  فرارسیدن بیست و پنجم رجب سالروز شهادت هفتمین امام همام حضرت امام موسی بن جعفر(ع) را به عموم شیعیان تسلیت میگویم و امیدوارم همه ما بتوانیم به بهترین نحو از معنویت این ماه پربرکت نهایت استفاده را ببریم.

    تعداد بازدید: 29
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر