• چهارشنبه،20 آذر 1398
 • ورود
     
   • بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 7
    تعداد بازدید: 34
    کد: 171395
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۱۲/۲۸
    من مشهد را دوست دارم ؛

    "بوستان غدیر "آماده پذیرایی از زائران و مسافران نوروزی

    در بوستان غدیر 500 خودرو در فضای سرپوشیده و 2500 خودرو در فضای باز جهت اسکان ظرفیت دارد.همچنین 400 عدد سکوهای استقرار چادر که 300 سکو، مجهز به آلاچیق مسقف می باشد.
    "بوستان غدیر "آماده پذیرایی از زائران و مسافران نوروزی

     به گزارش روابط عمومی منطقه هفت؛ معاون اجرایی منطقه از تمهیدات لازم برای زیباسازی و اسکان زائران و مسافران نوروزی در شهر مشهد خبر داد.

    وی اظهار کرد: سعی داریم امسال متفاوت تر از سال های گذشته با اجرای برنامه های متنوع و شایسته از زائران و مسافرین نوروزی پذیرایی کنیم.
    وی بیان کرد: در بوستان غدیر 500 خودرو در فضای سرپوشیده و 2500 خودرو در فضای باز جهت اسکان ظرفیت دارد.همچنین 400 عدد سکوهای استقرار چادر که 300 سکو، مجهز به آلاچیق مسقف می باشد.
    حجازی با بیان اینکه در ایام نوروز اکیپ امداد و آتش نشانی در بوستان غدیر به صورت شبانه روزی مستقر می باشند خاطر نشان کرد:سالن چند منظوره جهت اسکان زائر به صورت مسقف با متراژ 1750 مترمربع و مجهز به سیستم گرمایش پیش بینی شده تا در مواقع بحران از آن استفاده شود، همچنین 178 دستگاه کانکس اسکان موقت نیز در نظر گرفته شده است.
    وی در خصوص امکانات بوستان غدیر خاطر نشان کرد:در بوستان زائر پذیر غدیر 160 چشمه ثابت جهت شستشوی ظروف ، 110 شیرآب در قالب 11 ایستگاه و همچنین 40 دوش در ساختمان تعبیه شده است.
    وی در خصوص امکانات رفاهی بوستان غدیر بیان کرد: در بوستان زیبای غدیر دریاچه ای به مساحت 14800 متر مربع وجود دارد که در این دریاچه امکان قایقرانی برای زائران و مجاوران فراهم شده است . وی به دیگر امکانات بوستان شامل نانوایی،مسجد، عکاسخانه،2 باب سوله و کانکس فروشگاه مواد غذایی وارزاق عمومی، 130 پریز در قالب 10 ایستگاه جایگاه شارژ موبایل مجزا برای آقایان و بانوان،2 مجموعه لوازم بدنسازی شامل 16 دستگاه،عابر بانک، قصر بادی برای کودکان،:2 مجموعه لوازم بازی کودکان،8 گیت ورودی و خروجی دوربین دار و 18 عدد دوربین مداربسته جهت حفظ و حراست مجموعه برای اسکان زائران و مسافران آماده شده است. 
     
    تعداد بازدید: 34
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر