• چهارشنبه،22 آبان 1398
 • ورود
     
   • بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 7
    تعداد بازدید: 22
    کد: 170913
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۱۲/۲۳
    شهردار مشهد در مانور خدمت ستاد خدمات سفر خراسان رضوی اعلام کرد:

    آمادگی کامل شهرداری برای خدمات رسانی به زائران و مجاوران در ایام نوروز/ بوستان غدیر آماده پذیرایی از زائران نوروزی است

    15 ایستگاه بهارانه، ۳۰ اثر دیوار نگاره، ۲۵ یادمان شهری و ۱۵ اثر طراحی و آذین بندی امسال در سطح شهر اکران می شود.
    آمادگی کامل شهرداری برای خدمات رسانی به زائران و مجاوران در ایام نوروز/ بوستان غدیر آماده پذیرایی از زائران نوروزی است

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت به نقا ازپایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا کلائی ؛شهردار مشهد از آمادگی کامل شهرداری برای خدمات رسانی به زائران و مجاوران در ایام نوروز خبر داد.

    وی  در مانور خدمت ستاد خدمات سفر استان که روز گذشته با حضور استاندار خراسان رضوی برگزار شد، گفت: در راستای گل آرایی شهر برای استقبال از بهار ۱۴ میلیون بوته گل در نقاط مختلف شهرکاشته شده است.
    وی با بیان اینکه اصلاحات هندسی مورد نیاز نیز در معابر که نیاز به اصلاح داشته صورت گرفته است، اظهار کرد: در کنار این اقدامات و در راستای زیباسازی شهر، مبلمان شهری و جداول به طول 22 هزار متر طول رنگ آمیزی شد.
    کلایی تصریح کرد: همچنین پاکسازی ۱۰ کیلومتر‌ از مبادی ۵ محور ورودی قوچان، نیشابور، سرخس، کلات و فریمان، شستشوی معابر، بهسازی و تعویض جداول فرسوده از دیگر اقدامات انجام شده در استقبال از بهار بوده است.  
    کلائی با اشاره به اینکه شهر مشهد در نوروز 98 با ۹۰۰ المان گل به استقبال بهار خواهد رفت، ادامه داد: برای استقبال از زائران نیز ایستگاه های استقبال از زائر در مبادی ورودی شهر آماده سازی و ایستگاه های راهنمای زائر و تلفن 137 به صورت 24 ساعته در ایام نوروز آماده پاسخگویی به زائران خواهد بود.
    شهردار مشهد گفت: همچنین 15 ایستگاه بهارانه، ۳۰ اثر دیوار نگاره، ۲۵ یادمان شهری و ۱۵ اثر طراحی و آذین بندی امسال در سطح شهر اکران می شود
    وی به آماده سازی بوستان غدیر برای اسکان زائران در ایام نوروز اشاره و اضافه کرد: بوستان غدیر با ظرفیت هر شب ۴ هزار چادر اقامت آماده اسکان زائران در ایام نوروز شده است.
    شهردار مشهد افزود: مبادی ورودی شهر شامل فرودگاه، راه آهن و پایانه مسافربری نیز آماده استقبال از رائران در ایام نوروز شده اند.
    کلائی ادامه داد: امیدواریم با همکاری سایر دستگاه های خدمات رسان ایام نوروز خوبی را برای زائران ومجاوران در پیش داشته باشیم.
                                           جهت مشاهده تصاویرکلیککنید.
    تعداد بازدید: 22
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر