• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه 7
    تعداد بازدید: 30
    کد: 170853
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۱۲/۲۲
    استقبال از بهار 97 در منطقه هفت؛

    لایروبی کال اقبال/ تعویض، تعمیر و نوسازی سطل های زباله

    رییس اداره خدمات و محیط زیست شهری شهرداری منطقه هفت مشهد از تعویض، تعمیر و نوسازی 35سطل زباله در سطح منطقه، همچنین لایروبی کال اقبال همزمان با اقدامات استقبال از بهار97 خبر داد.
    لایروبی کال اقبال/ تعویض، تعمیر و نوسازی سطل های زباله

    به گزارش روابط عمومی منطقه هفت، مرتضی طهماسبی در راستای ارتقاء بهداشت عمومی و با هدف نظافت ، پاکیزگی محیط و جلوگیری از پراکندگی زباله، اداره خدمات شهری منطقه هفت نسبت به نصب 35 سطل زباله ثابت به همراه رفع نقص، تعمیر و رنگ آمیزی سطل ها درسطح منطقه خبر داد.

    رییس اداره خدمات و محیط زیست شهری شهرداری منطقه هفت مشهد تصریح کرد: سطل‌های زباله به دلیل قرار گرفتن در معرض عوامل طبیعی و شیر آبه زباله به مرور زمان مستهلک می‌شوند و نیاز به بازسازی دارند، به همین دلیل اداره خدمات و محیط زیست شهری در راستای حفظ زیبایی و نمای بصری منطقه نسبت به تعویض، بازسازی 35سطل زباله جدید با اعتبار 20 میلیون ریال اقدام کرد. وی گفت: به دلیل کمبود و فرسودگی سطل‌های زباله، ارتقا بهداشت عمومی، همچنین زیباسازی مبلمان شهری و جلوگیری از پخش زباله در سطح منطقه و سهولت در جمع‌آوری و ... نوسازی مخازن گالوانیزه زباله در دستور کار ما قرار گرفته است.

    طهماسبی در ادامه ضمن تشریح مطالب فوق از پاکسازی کال اقبال در شهرداری منطقه هفت خبر داد و گفت: بارندگی های اخیر که از نظر میزان و شدت بارندگی تقریبا شدت زیادی را داشته است موجب جاری شدن لای و لجن در سطح کال اقبال شده که بالطبع احتمال بالا آمدن سطح آب را متصور می نمود. از این رو اداره خدمات شهری شهرداری منطقه با عملیات لایروبی و حمل ضایعات درونی این کال از این محل تخلیه و خارج نمود.

    وی در ادامه عنوان کرد:مسیر سرپوشیده حدود یک کیلومتر در عرض 4 متر می باشد که عمق لجن در این کال یک متر است و از مسیر قائم 27 تا خلج 2 را تحت پوشش قرار می دهد که با اعتباری بالغ بر400 میلیون در حال انجام می باشد.

    وی با تاکید بر نقش شهروندان در زیبایی و پاکیزگی شهر، گفت: شهروندان می‌توانند در حفظ پاکیزگی شهر مؤثر باشند بنابراین از شهروندان درخواست می کنیم شهرداری را در راستای نظافت و پاکیزگی هر چه بیشتر شهر یاری رسانند.

    تعداد بازدید: 30
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر