• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه 7
    تعداد بازدید: 25
    کد: 170646
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۱۲/۲۰
    به مناسبت چهارشنبه آخر سال:

    برگزاری کلاس های آموزشی به منظور آگاه سازی و پیشگیری از آسیب های اجتماعی در آخر سال

    کلاس های آموزشی پیشگیری از آسیب های اجتماعی در سطح منطقه هفت با مشارکت کوی پلیس در حال برگزاری می باشد.
    برگزاری کلاس های آموزشی به منظور آگاه سازی و پیشگیری از آسیب های اجتماعی در آخر سال

    به گزارش روابط عمومی منطقه هفت،ناصر خجسته رئیس اداره اجتماعی و فرهنگی بیان کرد: چهارشنبه سوری آیینی کهن و یادگاری ماندگار از ایران باستان به شمار می رود. این جشن فرخنده از چندین سال پیش به وسیله برخی افراد ناآگاه به آتش بازی کشیده شده است و اجرای نادرست آن هرساله خسارت های جانی جبران ناپذیری را به هموطنان وارد می کند.

    وی گفت:خانواده ها و مربیان باید بدانند اگر به صورت قهری بخواهند فرزندان و دانش آموزان را از بکارگیری مواد آتش زا دور کنند هرگز موفق نخواهند شد و پند آنان موثر نخواهد افتاد و تنها با آگاه ساختن آنان است که جلوی حادثه ها گرفته می شود.لذا بر همین اساس شهرداری منطقه هفت اقدام به برگزاری کلاس های آموزشی پیشگیری از آسیب های اجتماعی در آخر سال کرد .

    خجسته به یکی از آسیب های اجتماعی آخر سال اشاره کرد و گفت: برنامه های مدونی توسط اداره اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه هفت انجام شده اقداماتی از جمله چاپ بنر، نصب بروشور آموزشی در سطح منطقه، برگزاری کلاس های پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی آخر سال با مشارکت کلانتری کوی پلیس و توسط مشاور اجتماعی کلانتری، در سطح مساجد و مدارس محلات با عنوان "انتخاب با شماست" در حال برگزاری است و و تا 28 اسفند ادامه دارد .

    گفتنی است : بیش از 1000 نفر از دانش آموزان در این کلاسهای آموزشی نام نویسی کرده اند .

    تعداد بازدید: 25
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر