• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 7
    تعداد بازدید: 24
    کد: 170260
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۱۲/۱۶
    حلول ماه رجب المرجب مبارک؛

    شهردار منطقه سالروز میلاد باسعادت امام محمدباقر (ع)پنجمین امام شیعیان را تبریک گفت

    باقرالعلوم آل محمد(ص) وجود مبارکی که بحر بی کران دانش را شکافت و اسرار علوم را آشکارا ساخت، درود خداوند بر او و خاندان مطهرش باد.
    شهردار منطقه سالروز میلاد باسعادت امام محمدباقر (ع)پنجمین امام شیعیان را تبریک گفت

     به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت ، کوروش باوندی ؛ شهردار منطقه  به مناسبت سالروز میلاد باسعادت حضرت امام محمدباقر علیه السلام طی پیامی عید میلاد پنجمین امام شیعیان را تبریک گفت ،‌ متن این پیام به شرح زیر است::

    مطلع الفجر دانش‌ها و ارزش‌ها، وجودی که سرچشمه‌ پاک مهر، لطف و عطوفت و محل حضورش مَهبط فرشتگان عالم قدس است و خاک پای او توتیای چشم‌شان و چه مفاخره‌ای عظیم در میانشان برای این اقبال بلند برپاست. خشنودی او چشمه‌ خورشید رضای الهی است همان‌گونه که کرمش منبع لایزال جوشش فیض و کرامت است. آفتاب پنجم آسمان امامت همانکه زمین را به یمن قدومش دوباره متبرک کرد تا در روزگار حاکمیت جهل و جمود افکار، اندیشه و معارف ناب محمدی را تحکیم بخشد و بر ژرفای تفکّر و بینش بیافزاید.
    در ازدحام حجاب‌ها و تیرگی‌ها تنها نور است که قدرت هدایت دارد و معرفت اهل‌بیت روح و جان بی‌تاب هر شیعه‌ آزاده را سرشار از معارف نورانی می‌کند. انوار جهان‌تاب معرفتشان انسانی را که از سراپرده‌ عالم قدس بر این منزل طبیعت هبوط یافته، می‌گیرد تا حجاب‌ها را از دیدگانش بزداید و در پرتوش شاهراه سعادت را از بیراهه‌های ظلمت به وی بازشناساند. او ابوجعفر امام محمد باقرعلیه السلام؛ باقرالعلوم آل محمد(ص) است وجود مبارکی که بحر بی کران دانش را شکافت و اسرار علوم را آشکارا ساخت، درود خداوند بر او و خاندان مطهرش باد.

    اینجانب ، فرارسیدن ماه رجب و سالروز میلاد باسعادت حضرت امام محمد باقرعلیه السلام را به شیعیان جهان و به‌ویژه ملت مسلمان ایران تبریک و تهنیت می‌گویم.

    تعداد بازدید: 24
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر