• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه 7
    تعداد بازدید: 30
    کد: 169984
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۱۲/۱۳
    برای نخستین بار در سطح منطقه هفت انجام شد

    بیش از 5 هزار متر مربع آسفالت پلیمری در بزرگراه سلسله الذهب

    رئیس اداره فنی و عمران از اجرای عملیات آسفالت پلیمری برای نخستین بار در سطح منطقه هفت خبر داد.
    بیش از 5 هزار متر مربع آسفالت پلیمری در بزرگراه سلسله الذهب

    به گزارش روابط عمومی منطقه هفت؛رئیس اداره فنی و عمران گفت: این عملیات در قالب پروژه آسفالت به طول 5 هزار متر مربع و با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد و 400 میلیون ریال انجام شد .

    ابراهیمی با بیان این که آسفالت بکار رفته در این پروژه از نوع آسفالت با قیر اصلاح شده و پلیمر SBS است گفت : با توجه به تردد خودروهای سنگین در این محور،این آسفالت پلیمری با گرانولهایSBS پیش فرآوری شده در حال انجام بوده و بر اساس نتایج آزمایشات انجام شده عملکرد آن در برخی فاکتورهای مقاومتی مؤثر بیش از چهار برابر افزایش داشته که در نهایت انتظار می رود عمر مفید آن به دو برابر ارتقاء یابد .

    وی افزود: این آسفالت برای نخستین بار در سطح منطقه اجرا شده و آسفالت آن با قیر اصلاح شده و با استفاده از گرانولهای پلیمر در این مقیاس به اجرا در آمده است.

    وی همچنین بیان کرد: آسفالت بکار رفته در این محور از الیاف بوده که بر اساس نتایج آزمایشات انجام شده در تمامی عملکردها افزایشی چشمگیر تا پنج برابر مقاومت آسفالت معمولی را داراست.

    قابل ذکر است:با توجه به این نوع آسفالت دارای ویژگی‌های بسیاری است که می‌توان به انعطاف پذیر بودن زیر بارهای ترافیکی، کاهش تشکیل یخ در لایه آسفالتی و کاهش ترک خوردگی‌های انقباضی آن اشاره کرد.

    تعداد بازدید: 30
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر