• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه 7
    تعداد بازدید: 27
    کد: 169980
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۱۲/۱۳
    همزمان با طرح استقبال از بهار:

    رنگ آمیزی بیش از 5000 متر جداول و 4000 عدد پایه تابلوهای معابر و تابلو ترافیکی در سطح منطقه هفت

    رنگ آمیزی جداول ، پایه چراغ ها،تابلوهای معابر،تابلو ترافیکی و بولارد در سطح منطقه هفت با هدف بهسازی سیما و منظر شهری انجام گرفت
    رنگ آمیزی بیش از 5000 متر جداول و 4000 عدد پایه تابلوهای معابر و تابلو ترافیکی در سطح منطقه هفت

    به گزارش روابط عمومی منطقه هفت، رئیس اداره خدمات شهری با هدف ارتقای سطح ایمنی و زیبایی منظر شهری و بهبود وضعیت مبلمان شهری جداول، پایه چراغ ها و نرده ها،تابلوهای معابر، ترافیکی و بولارد در سطح منطقه هفت رنگ آمیزی گردید.

    طهماسبی افزود:شستشوی ست های ورزشی و نرده ها،رنگ آمیزی هندریل ها،رنگ آمیزی صندلی و نیمکت های نصب شده در سطح بوستان، رنگ آمیزی پایه تابلوها، رنگ آمیزی گاری های گالوانیزه و سطل های زباله ثابت،نرده های حفاظ و دیگر تآسیسات شهری از سوی اکیپ خدمات شهری منطقه به صورت مرتب و روتین انجام می گیرد.

    وی بیان کرد:از ابتدای طرح استقبال از بهار تا کنون واحد خدمات شهر منطقه هفت بیش از 5000 متر از جداول و 4000 عدد نرده رنگ آمیزی شده است که تا 25 اسفند نیز ادامه دارد. همچنین در راستای افزایش ایمنی شهروندان نصب تابلوهای هشدار دهنده در بوستان ها در دستور کار قرار گرفته و این علایم در کنار استخرها وآبنماهای سطح منطقه نصب گردید.

    وی بیان کرد:ساماندهی، بهسازی و بکارگیری مبلمان شهری مناسب و استاندارد در سطح منطقه را برای پاسخگویی به نیازهای شهروندان و افزایش رضایت استفاده کنندگان و بهینه نمودن سیما و منظر شهری ، از رسالت های واحد خدمات شهری عنوان کرد.

    برای مشاهده تصاویر بیشترکلیک کنید.  

     

    تعداد بازدید: 27
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر