• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه 7
    تعداد بازدید: 32
    کد: 169576
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۱۲/۰۸
    به مناسبت هفته درختکاری:

    توزیع بیش از 21هزار نهال رایگان ، مثمر و غیر مثمر در سطح منطقه هفت

    توزیع نهال رایگان از تاریخ هشتم لغایت پانزدهم اسفند ماه از ساعت 10 صبح تا 11 ظهردر سه بوستان : سلام ، اقاقیا،سحرانجام خواهد شد.
    توزیع بیش از 21هزار نهال رایگان ، مثمر و غیر مثمر در سطح منطقه هفت

    به گزارش روابط عمومی منطقه هفت؛ رئیس اداره فضای سبز ضمن تبریک هفته درختکاری و ترویج فرهنگ طبیعت دوستی و کاشت و نگهداری فضای سبز در میان شهروندان گفت: توزیع بیش از 21 هزار نهال در سه بوستان؛ سلام (بلوار جمهوری اسلامی) سحر(سیدی قائم 23)اقاقیا(شهرک طرق،ساعی 25، انتهای ولیعصر 20)در سطح منطقه هفت از تاریخ 8 اسفند الی 15 اسفند آغاز می شود. شهروندان می توانند با مراجعه به این سه بوستان با ارائه کارت ملی هر نفر 3 عدد نهال به صورت رایگان دریافت نمایند.

    شرکت سعدی با اشاره به اینکه منطقه هفت در راستای ترویج سنت حسنه درختکاری، هر ساله نسبت به توزیع رایگان نهال بین شهروندان اقدام می کند، اظهار کرد: با توجه به استقبال شهروندان از طرح توزیع رایگان نهال جهت توسعه فضای سبز خصوصی و بهره مندی از مزایای زیست محیطی، فرهنگی و اجتماعی ،اجرای طرح ثبت نام الکترونیکی توزیع نهال از طریق سایت سازمان پارکها اجرا می شود.همچنین شهروندانی که امکان ثبت نام ندارند می توانند در ایستگاه های تعیین شده ثبت نام به صورت حضوری انجام دهند.

    وی تاکید کرد: در این طرح گونه های مختلفی از درختان مثمر و غیر مثمر به شهروندان ارائه خواهد شد و افراد می توانند با توجه به نیاز ، نهال را دریافت و آن را در باغ ، باغچه و یا مقابل درب منازل خود غرس نمایند.

    وی همچنین با اشاره به مراسم درختکاری در منطقه خاطر نشان کرد: در هفته درختکاری هر روز با یک عنوان مراسم درختکاری درسطح منطقه برگزار می شود.همچنین مراسم ویژه درختکاری با حضور مردم و مسئولین در روز شنبه 11 اسفند ماه از ساعت 10 صبح در بوستان غدیر واقع در بزرگراه شهید کلانتری حدفاصل پل حافظ و پل سلام برگزار خواهد شد.

    شایان ذکر است ثبت نام از طریق سایت سازمان پارک ها به آدرس parks.mashhad.ir صورت می گیرد و شهروندان می توانند از 8 الی 15 اسفندماه نهال خود را از محل های توزیع که در زمان ثبت نام مشخص شده است، دریافت کنند.

    تعداد بازدید: 32
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر