• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 7
    تعداد بازدید: 38
    کد: 168871
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۱۱/۲۹
    در نشست هماهنگی ویژه برنامه‌های هفته درختکاری و طرح خانه تکانی نوروز 98 تاکید شد؛

    لزوم حضور پررنگ سمن‌ها، شورای اجتماعی محلات و مردم در هفته درختکاری

    در نشست هماهنگی ویژه برنامه‌های هفته درختکاری و طرح خانه تکانی بر پررنگ شدن حضور شوراهای اجتماعی محلات، سمن‌ها و تشکل‌های مردمی در اجرای باشکوه‌تر برنامه‌های هفته درختکاری و طرح خانه تکانی در استقبال از نوروز 98 تاکید شد.
    لزوم حضور پررنگ سمن‌ها، شورای اجتماعی محلات و مردم در هفته درختکاری

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت ، در نشست هماهنگی ویژه برنامه‌های هفته درختکاری و طرح خانه تکانی که روز گذشته با حضور معاون اجتماعی و مشارکت‌های مردمی سازمان اجتماعی فرهنگی، معاون مدیرکل بهبود محیط زیست شهری و مدیران روابط عمومی و معاونت‌های فرهنگی مناطق مختلف شهرداری مشهد برگزار شد، بر پررنگ شدن حضور شوراهای اجتماعی محلات، سمن‌ها و تشکل‌های مردمی در اجرای باشکوه‌تر برنامه‌های هفته درختکاری و طرح خانه تکانی در استقبال از نوروز 98 تا کید شد.

    دانایی، معاون اجتماعی و مشارکت‌های مردمی سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد در این نشست گفت: در حوزه فرهنگی و فرهنگسراها برنامه‌هایی را برای اجرا در هفته درختکاری در نظر گرفته‌ایم اما اعلام کرده‌ایم که این برنامه‌ها باید منطبق و هماهنگ با برنامه‌های معاونت خدمات و محیط زیست شهری باشد تا دچار موازی کاری نشود.
    وی افزود: معتقدیم برای برگزاری هرچه با شکوه‌تر برنامه‌های هفته درختکاری و طرح خانه تکانی باید از ظرفیت‌های شورای اجتماعی محلات، سمن‌ها و تشکل‌های مردمی استفاده و نقش مردم در برگزاری این مراسم پررنگ‌تر شود.
    معاون اجتماعی و مشارکت‌های مردمی سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد ادامه داد: همچنین از حوزه معاونت فرهنگی هنری نیز خواسته‌ایم برنامه‌های فرهنگی و هنری خود را در مجاورت غرفه‌های ویژه هفته درختکاری و طرح خانه تکانی نوروزی که در مناطق مختلف برپا خواهد شد، اجرا کنند.
    در ادامه این نشست امیر انتظام، معاون مدیرکل بهبود محیط زیست، معاونت خدمات و محیط زیست شهری شهرداری مشهد نیز اظهار کرد: از ادارات خدمات شهری و فضای سبز مناطق خواسته‌ایم که در هفته درختکاری از کارشناسان مرتبط با فضای سبز و درختکاری استفاده کنند تا اطلاعات مورد نیاز را به شهروندان ارائه دهند.

    وی تصریح کرد: مناطق به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنند تا در برنامه‌های هفته درختکاری که در مناطق برگزار می‌شود از افراد شاخص، هنرمندان، ورزشکاران و ... برای حضور در مراسم و کاشت درخت دعوت کنند

                                      جهت مشاهده تصاویر بیشترکلیک کنید.

    تعداد بازدید: 38
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر