• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 7
    تعداد بازدید: 39
    کد: 168539
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۱۱/۲۴
    معاون اجرایی منطقه7 خبر داد:

    آماده باش و آمادگی کامل شهرداری منطقه ورفع آبگرفتگی ها در پی بارشهای شب گذشته

    حجازی با بیان اینکه تمام توان منطقه برای خدمت رسانی به شهروندان در فصل سرما مهیا شده است، اظهار کرد: همه توان خود را در راستای پیشگیری و ساماندهی هر چه بهتر نیروها و ادوات به کار خواهیم گرفت تا مشکلی برای شهروندان پیش نیاید.
    آماده باش و آمادگی کامل شهرداری منطقه ورفع آبگرفتگی ها در پی بارشهای شب گذشته

     به گزارش روابط عمومی منطقه هفت شهرداری مشهد، معاون اجرایی از آماده باش و آمادگی کامل نیروهای خدمات شهری منطقه در پی بارشهای شب گذشته خبر داد.

    امیر سیاوش حجازی ضمن تشکر و قدردانی از همکاری شهروندان و ساکنین منطقه گفت: شهرداری منطقه طبق روال هرساله با ورود به فصل سرما آمادگی لازم برای ساماندهی و تسهیل عبور و مرور شهروندان را دارد.
    وی با بیان اینکه تمام توان منطقه برای خدمت رسانی به شهروندان در فصل سرما مهیا شده است، اظهار کرد: همه توان خود را در راستای ساماندهی و مدیریت شرایط به کارگرفته ایم تا در فصل سرما مشکلی برای شهروندان پیش نیایید.
    معاون اجرایی منطقه با اشاره به امکانات در نظر گرفته شده تصریح کرد: ماشین‌آلات، ادوات مورد نیاز و نیروی انسانی در حالت آماده باش کامل می باشند.
    حجازی به سایر اقدامات انجام شده دراین خصوص اشاره کرد و گفت: 5تانکر لجن کش،پنج دستگاه وانت پیکان ،هشت  دستگاه بیل برف،یکدستگاه مینی لودر ،یکدستگاه نمک پاش ، دو دستگاه گریدر ، چهار دستگاه خاور روباز ، یکدستگاه بازو غلطان و   10دستگاه موتور پمپ بکار گیری شد.
    گفتنی است : 4کارشناس خدمات شهری و 44نیروی کارگری نیز در انجام این عملیات بکار گیری شدند.
     
     
                                        جهت مشاهده تصاویر بیشترکلیک کنید.
    تعداد بازدید: 39
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر