• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 7
    تعداد بازدید: 50
    کد: 167963
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۱۱/۱۶
    در راستای ارتقای خدمات نوروزی به زائران و مجاوران صورت گرفت؛

    جلسه هماهنگی هفتمین "مانور خدمت "دستگاه‌های خدمت‌رسان در بوستان بزرگ غدیر

    در این مانور که در هفته آخر اسفند در بوستان غدیر برگزار می‌شود، خادمان مشهدالرضا(ع) با نمایش تجهیزات و ادوات مرتبط، آمادگی خود را برای خدمت به زائران نوروزی اعلام می‌کنند.
    جلسه هماهنگی هفتمین "مانور خدمت "دستگاه‌های خدمت‌رسان در بوستان بزرگ غدیر

     به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت ،سیاوش حجازی معاون اجرایی منطقه در نخستین جلسه هم‌اندیشی و هماهنگی مانور خدمت در منطقه به تشریح افق‌ها و اهداف این بوستان پرداخت و از پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های موجود سخن گفت.

    حجازی  گفت : امسال هفتمین سال از اجرای مانور خدمت در شهر مشهد می‌باشد که با حضور دستگاه‌های فعال در حوزه زائران و مسافران نوروزی همچون استانداری، فرمانداری، شهرداری، بهداشت ،  نیروی انتظامی و... برگزار می‌شود.
    وی ادامه داد: مانور خدمت دستگاه‌های خدمت‌رسان 22 اسفندماه سال جاری در بوستان بزرگ غدیر برگزار می‌شود.
    در ادامه سید محمد مشتاقیان ؛ رییس اداره مناسبتهای شهرداری مشهد  هدف از برگزاری این جلسه  را برگزاری مانور خدمت توسط دستگاه‌های خدمات‌رسان به زائران در آستانه فرارسیدن سال جدید عنوان کرد .
    وی هدف از اجرای این مانور را  آمادگی بیشتر در ارائه خدمات متناسب به زائران عنوان کرد و افزود: کلیه دستگاه‌های خدمت رسان اعم از نیروی انتظامی، پلیس راهور، آتش نشانی، هلال احمر، حمل و نقل، اداره ارشاد، اتحادیه هتلداران، مسافرخانه‌داران و... در این مانور حضور خواهند داشت.
    وی همچنین ادامه داد: با حضور همه سازمان‌های خدمات‌رسان در این مانور، استقبال از بهار مشهد وارد مرحله جدیدی می‌شود.
     گفتنی است در این جلسه مقرر گردید نسبت به ایجاد و هماهنگی نمایشگاه جانبی جهت 24دستگاه اجرایی در قالب 11کمیته اسکان اقدام لازم انجام پذیرد.
     شایان ذکر است نخستین جلسه هم‌اندیشی و هماهنگی مانور خدمت با حضور مدیران شهرداری منطقه، نمایندگانی از مدیریت گردشگری  ، بهداشت و حوزه های خدمت‌رسان خدمات شهری در بوستان بزرگ غدیر برگزار شد.
     
                                               جهت مشاهده تصاویر بیشترکلیک کنید.
    تعداد بازدید: 50
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر