• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 7
    تعداد بازدید: 63
    کد: 167239
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۱۱/۰۶
    با توجه به ارزبابی صورت گرفته درسه ماهه سوم سال جاری صورت گرفت :

    کسب رتبه برتر منطقه 7در حوزه خدمات و محیط زیست شهری

    کسب رتبه برتردر حوزه های محیط زیست شهری ، خدمات شهری ، مدیریت ساماندهی مشاغل ، بند 20، فضای سبز
    کسب رتبه برتر منطقه 7در حوزه خدمات و محیط زیست شهری
    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت ، شهردار منطقه از کسب رتبه برتر حوزه خدمات و محیط زیست شهری منطقه در بین مناطق 13 گانه شهرداری مشهد ، در سه ماهه سوم سال جاری خبر داد.
    کوروش باوندی در این خصوص گفت : مسائل زیست محیطی یک امر کاملا فرابخشی بوده و می بایست کلیه آحاد جامعه علی الخصوص سازمان ها و دستگاه ها هر یک به فراخور توان و کارآیی تشکیلات خود در حفظ و نگهداری از محیط زیست به عنوان یک وظیفه عمومی کوشا باشند .
    وی در ادامه افزود : شهرداری نیز به دلیل ماهیت کاری که دارد ، بخش عظیم فعالیت هایش در حوزه محیط زیست ( نگهداری و ایجاد ) می باشد . سالانه برای نگهداری فضای سبز شهری ، ایجاد فضای سبز ، پاکیزگی و تمیزی شهر ، مشاغل مزاحم ، سد معبرها و... هزینه های بالایی
    صرف می شود .همه ما امروزه می دانیم که در عصر حاضر وبا وجود آلودگی های زیست محیطی نیازمان به محیط های طبیعی ، پارک ها ، درخت ها و... بیش از پیش است و همه ما با رعایت اصول و قوانین می توانیم درحفظ و نگهداری این فضاها و  همچنین پایین آوردن هزینه های ایجاد و نگهداری سهیم باشیم .
    باوندی همچنین گفت : منطقه 7 به عنوان یک منطقه استراتژیک به دلیل اصلی ترین ورودی شهر و هم جوار بودن با بارگاه ملکوتی علی ابن موسی الرضا (ع) از سرانه خوبی در حوزه فضای سبز برخوردار است و البته این مهم ، تکالیف بیشتری را برای حفظ و نگهداری این فضاها بر دوش منطقه می گذارد .
    همچنین وجود مشاغل کاری مختلف در این منطقه ، هتل های اقامتی ، بازار ها و... مدیریت این فضا را پیچیده تر می کند .
    باوندی گفت : در کنار همه این تکالیف ، وجود نیروهایی متعهد و پرتلاش باعث شده است بتوانیم از پس همه این تکالیف به خوبی برآییم .

     وی در پایان از کسب عنوان برتر در حوزه خدمات و محیط زیست شهری ، در بین مناطق 13 گانه شهرداری مشهد خبر داد. 

    تعداد بازدید: 63
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر