• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه 7
    تعداد بازدید: 51
    کد: 166232
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۱۰/۲۲
    با اعتباری بالغ بر یک میلیارد ریال صورت گرفت :

    بهره برداری از مجتمع فرهنگی – ورزشی ایمان

    مجتمع فرهنگی – ورزشی ایمان با اعتباری بالغ بر یک میلیارد ریال توسط شهرداری منطقه 7 مشهد به بهره برداری رسید .
    بهره برداری از مجتمع فرهنگی – ورزشی ایمان

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 7 مشهد ،شهردار منطقه از بهره برداری از مجتمع فرهنگی – ورزشی ایمان در منطقه خبر داد .

    کوروش باوندی در این خصوص گفت : این مجموعه با مساحت 700 متر مربع و 2 سالن مجزا ویژه قرائت خانه ، مراسمات فرهنگی و فعالیت های ورزشی در اختیار اهالی محله ایمان قرار گرفت.

    شهردار منطقه در ادامه گفت : این مکان در گذشته صرفا به عنوان قرائت خانه استفاده می شد، با توجه به نیاز شهروندان با انجام ضرورت ،بازسازی و استحکام بنا در دستور کار قرار گرفت و به یک مجتمع فرهنگی- ورزشی تبدیل شد.

    وی افزود : این مکان در حال حاضر برای برگزاری برنامه های فرهنگی و ورزشی و با هزار جلد کتاب در اختیار اهالی منطقه قرار گرفت.

    باوندی افزود : یک سالن این مجموعه به فعالیت های ورزشی اختصاص یافته است که با توجه به نیاز اهالی مجهز به تشک های کشتی شد . این مجموعه صبح ها برای فعالیت ورزشی بانوان و عصرها برای فعالیت ورزشی آقایان فعال می باشد .

    همچنین این مجموعه در کل سال متناسب با مناسبت ها ، در حوزه های فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی جهت انجام مراسمات مختلف برای شهروندان برنامه های متنوعی برگزار خواهد کرد .

    گفتنی است :بازسازی این ساختمان حدود 9 ماه و با اعتباری بالغ بر یک میلیارد ریال انجام شد روز گذشته با حضور مسئولین ، خانواده شهدا و ایثارگران و اهالی محل به بهره برداری رسید و در اولین روز آغاز به کار خود با استقبال خیلی خوب علاقمندان روبرو شد .

    تعداد بازدید: 51
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر