• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه 7
    تعداد بازدید: 66
    کد: 166075
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
    شهردار منطقه خبر داد:

    صدور 180 مورد اخطاریه سد معبر در منطقه هفت

    عدم وجود سدمعبر در شهر تأثیر بسزایی در زیبا سازی و چهره شهر دارد و برطرف شدن مشکلات موجود در سدمعبر نیازمند فرهنگ سازی در میان شهروندان است.
    صدور 180 مورد اخطاریه سد معبر در منطقه هفت

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت ،شهردار منطقه از صدور 180 اخطاریه سد معبر در یک ماه گذشته در این منطقه خبر داد.

    کوروش باوندی با اعلام این خبر افزود: این اخطاریه‌ها بیشتر مربوط به مزاحمت شغلی برخی از کسبه ،خاک و نخاله، و... بوده است.

    وی همچنین ضمن یادآوری جمع آوری متکدیان از سطح معابر افزود: در این مدت نیز نسبت به جمع آوری بیش از 50 متکدی خیابانی ،جمع آوری 15 گاری،وانت و هدایت به پارکینگ اقدام گردید .

    باوندی تصریح کرد: عدم وجود سدمعبر در شهر تأثیر بسزایی در زیبا سازی و چهره شهر دارد و برطرف شدن مشکلات موجود در سدمعبر نیازمند فرهنگ سازی در میان شهروندان است.

    این مقام مسئول با بیان اینکه این منطقه به دلیل مجاورت با بارگاه منور رضوی و زائر پذیر بودن، یکی از پر ترددترین مناطق شهری می باشد خاطر نشان کرد: به همت اداره خدمات شهری این منطقه و به منظورآرامش و رفاه حال شهروندان و زائران، برای جمع‌آوری دست‌فروشان و دوره‌گردان در سطح منطقه اقدامات خوبی صورت گرفته است که در این زمینه در ماه گذشته 35 دستفروش جمع آوری و 73 مورد اجناس دستفروشها قبضه شده است.

    گفتنی است، سد معبر ایجاد شده توسط دستفروشان، نصب دکه‌های غیرمجاز، تخلیه نخاله، ریختن مصالح، آجر و سیمان در معابر عمومی بدون مجوز شهرداری، توقف اتومبیل در مکان‌های غیرمجاز، وسایط ‌نقلیه جهت فروش کالا، اشغال پیاده‌روها و میادین از مصادیق سد معبر می باشد.

    تعداد بازدید: 66
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر