• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه 7
    تعداد بازدید: 73
    کد: 165918
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۱۰/۱۷
    با هدف بررسی وضعیت پروژه ها انجام شد:

    بازدید اعضای کمیته نظارتی شورای اسلامی شهر از پروژه های عمرانی منطقه هفت

    نوروزی ، گندمی ، حسینی پویا عضو کمیته نظارتی منطقه به اتفاق شهردار، معاون اجرایی، مشاور امور سرمایه گذاری و مسئول روابط عمومی در این بازدید حضور داشتند.
    بازدید اعضای کمیته نظارتی شورای اسلامی شهر از پروژه های عمرانی منطقه هفت

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت ، روز گذشته با هدف بررسی وضعیت پروژه ها اعضای کمیته نظارتی شورای شهراز پروژه های در حال احداث و آتی منطقه بازدید بعمل آمد .

    در این بازدید که دو ساعت به طول انجامید پروژه های سطح منطقه به لحاظ عمرانی ، فضای سبز و تجهیزات تفریحی و ورزشی در محله های مختلف برای سال آینده مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

    گفتنی است :اولویت لحاظ شده برای انجام پروژه های سطح منطقه ، نگاه کلان و بهره مندی هرچه بیشتر شهروندان و زائرین بوده است .

     این بازدید که با حضور اعضای کمیته نظارتی شورای اسلامی شهر صورت پذیرفت اعضاء از نزدیک در محله های مختلف حضور پیدا کردند و در جریان درخواست های مردمی و نیاز های محلات قرار گرفتند .

    از جمله در محله  ابوذر که یکی از شهروندان به طور اتفاقی در جریان بازدید قرار گرفت درخواست هایی را ارائه کرد که از جمله تامین امنیت که راهکارهایی از سوی نمایندگان شورا ارائه شد .

    نوروزی عضو شورای اسلامی شهر در این خصوص گفت : هر جا که مردم حضور داشته باشند امنیت نیز به خودی خود فراهم می شود .در همین راستا با ایجاد فضای آلاچیقی و محل بازی کودکان در محیط جنگلی شهرک و قراردادن مبلمان شهری  در پیاده راه ها و حضور مردم ،امنیت نیز فراهم می شود.

    وی همچنین افزود : با استفاده از پتانسیل های موجود در محله ابوذر می شود به بازآفرینی و پویایی محیط پیرامونی کمک شایانی کرد.

    گندمی عضود دیگر شورا  نیز در خصوص زمین های بایری که در شهرک وجود دارد ، پیشنهاد احداث زمین های ورزشی روباز برای بازی دانش آموزان و جوانان را داشت تا جوانان بتوانند در محیطی سالم و ایمن و در راستای سلامتی به ورزش بپردازند.

    همچنین در ادامه از محور کوشش که یکی از شریانهای اصلی در منطقه هفت به حساب می آید نیز بازدید به عمل آمد و اذعان شد با بازگشایی این محور، بار ترافیکی دراین محدوده می باشد تسهیل خواهد شد. دسترسی آسان شهروندان از شرق به غرب شهر و بالعکس ، دسترسی به هفت حوض ، ییلاقات و اتصال آن به بلوار نماز از دیگر مزایای این طرح می باشد .

    شایان ذکر است : در ادامه این بازدید از پروژه پیاده رو سازی خیابان امام رضا 70 وفدائیان اسلام ، خلج، پیاده راه سازی  ضلع جنوبی بازار رضا (شیخ طوسی) صبا و ... نیز بازدید به عمل آمد.

    برای مشاهده تصاویر بیشترکلیک کنید.  

     

    تعداد بازدید: 73
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر