• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه 7
    تعداد بازدید: 58
    کد: 165817
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۱۰/۱۵
    شهروند مشارکت جو، شهرداری پاسخگو

    پاسخگویی مستقیم شهردار منطقه 7 در مرکز ارتباط مردمی 137

    فعالیت مرکز ارتباط مردمی 137 افزایش رضایتمندی شهروندان را به دنبال دارد.
    پاسخگویی مستقیم شهردار منطقه 7 در مرکز ارتباط مردمی 137

    به گزارش روابط عمومی منطقه هفت؛کوروش باوندی شهردار منطقه با حضور در مرکز ارتباطات مردمی ۱۳۷به تماس‌های شهروندان پاسخ داد و به بررسی مشکلات آنها پرداخت.

    باوندی:شهرداری را یک نهاد اجتماعی دانست که باید با شهروندان ارتباط مستمر و شفاف داشته باشد و سامانه 137 در برقراری ارتباط مستمر و شفاف شهرداری با مردم بسیار تأثیرگذار است .

    وی با بیان این‌که ارتباط شهرداری با شهروندان زمینه‌ساز مشارکت مردم با این نهاد برای اداره‌ی امور شهر است، تأکید کرد: مردم به‌عنوان صاحبان اصلی شهر باید نقش خود را در اداره‌ی امور شهر ایفا کنند که در این راستا مرکز ارتباط مردمی 137 به‌دلیل سرعت بالای انتقال شکایت های مردمی ، نقش حائز اهمیتی دارد.

    در این پاسخگویی که دو ساعت به طول انجامید، باوندی به30 تماس پاسخ داد که بیشترین درخواست های مردمی پس از تقدیر و تشکر از اقدامات شهرداری در سطح منطقه؛ موضوعات مربوط به فنی و عمران از جمله یکسان سازی پیاده رو ، نشست آسفالت، پیاده رو سازی خیابان فدائیان اسلام و فاز دو خیابان امام رضا 70،سطل زباله، توسعه فضای سبز و سد معبر از جمله در خیابان پروین اعتصامی و خیابان جمهوری، اصلاح هندسی دور برگردان خیابان صبا غربی بود که برخی از این موارد در دستور کار قرار گرفت تا پس از بررسی لازم در صورت امکان انجام شود.

    شایان ذکر است در حین جلسه پاسخگویی دستور برخی موارد از طریق معاون اجرایی منطقه داده شد و بعد از پاسخگویی مستقیم ، شهردار منطقه به همراه معاون اجرایی و مسئول روابط عمومی به بازدید برخی دیگر از موارد مطرح شده از سوی شهروندان پرداخت و دستورات لازم جهت وضعیت مطلوب داده شد.

    برای مشاهده تصاویر بیشترکلیک کنید.  

     

    تعداد بازدید: 58
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر