• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه 7
    تعداد بازدید: 71
    کد: 164167
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۹/۲۱
    روز گذشته انجام شد :

    بازدید شهردار منطقه 7 از درمانگاه خیریه آل نبی (ص)

    بنیاد خیریه درمانی آل محمد (ص) در سال ۱۳۶۳ با همت تنی چند از بزرگان و معتمدین شهر مشهد و تهران و همراهی افراد خیر به منظور ارائه خدمات بهداشتی درمانی به زوار امام رضا (ع) و مردم شریف مشهد تأسیس شد.
    بازدید شهردار منطقه 7 از درمانگاه خیریه آل نبی (ص)

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت ، کوروش باوندی شهردار منطقه به اتقاق معاونین و مشاورین این منطقه از درمانگاه خیریه آل نبی (ص) واقع در 17شهریور بازدید کردند .

    شهردار منطقه در این بازدید به همراه هئیت امنای این خیریه از قسمت های مختلف این مرکز درمانی بازدید و از روند خدمت رسانی آن مطلع شدند .

    گفتنی است : بنیاد خیریه درمانی آل نبی (ص) در سال ۱۳۶۳ با همت تنی چند از بزرگان و معتمدین شهر مشهد و تهران و همراهی افراد خیر به منظور ارائه خدمات بهداشتی درمانی به زوار امام رضا (ع) و مردم شریف مشهد تأسیس شد و با تلاش بی وقفه هیات مدیره، مدیرعامل و عنایت مسئولین دست اندرکار با بهترین و پیشرفته ترین تجهیزات درمانگاهی توسعه یافت. این درمانگاه با داشتن ۳۵ تخت همودیالیز و انجام ماهیانه ۲۳۰۰ جلسه همودیالیز و اورژانس شبانه روزی در زمینی به مساحت ۲۴۱۰ متر مربع و با زیربنای ۴۷۸۰ مترمربع بنا شده است.

    گفتنی است اجرای این پروژه از سال ۱۳۷۳ در محل جدید شروع، و در سال ۱۳۸۲در سه طبقه شامل: همکف ، منهای یک و منهای دو ؛ به اتمام رسیده است و به عنوان درمانگاه خیریه شبانه روزی آل نبی (ص) مورد بهره برداری قرار گرفته است . این مرکز با ۳۳ پزشک عمومی، متخصص و فوق تخصص، ۳۵ نفر کادر درمانی و ۳۴ نفر پرسنل اداری و پشتیبانی هر ماهه به حدود ۱۳۰۰۰ نفر از زائران و مجاوران حضرت رضا علیه السلام خدمات بهداشتی و درمانی ارائه می نماید.

    برای مشاهده تصاویر بیشترکلیک کنید.  

     

    تعداد بازدید: 71
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر