• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه 7
    تعداد بازدید: 51
    کد: 164043
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۹/۲۰
    رئیس اداره خدمات شهری خبر داد:

    امحاء جوندگان کانالها و فاضلابهای شهری

    رئیس اداره خدمات شهری منطقه هفت از اجرای طرح امحاء موش و جانوران موذی در سطح منطقه خبر داد.
    امحاء جوندگان کانالها و فاضلابهای شهری

    به گزارش روابط عمومی منطقه هفت؛مرتضی طهماسبی بیان داشت:هدف از اجرای این طرح معدوم سازی موشهای فاضلابی ، رعایت بهداشت عمومی و حصول رضایت شهروندان است.

    وی در ادامه افزود: با توجه به شکایات متعدد شهروندان و اهالی محدوده سیدی و شهرک بهارستان ، صاحب الزمان، ثامن ، خیابانهای بلوار جمهوری اسلامی، کوشش و فدائیان اسلام وکال قره خان در خصوص وجود موشهای فاضلابی، اداره خدمات شهری منطقه با همکاری پیمانکار بخش خصوصی درآذر ماه 97 نسبت به طعمه گذاری کانلهای مذکوربه میزان 20کارتن و به تعداد600 بسته و همچنین کال قره خان 9کارتن وبه تعداد270 بسته اقدام نموده است و این روند کماکان در دستور کار قرار گرفته و نیز ادامه خواهد داشت .

    وی اظها رداشت : مرحله اول این طرح در راستای جلوگیری از شیوع و انتشار بیماری ها و هجوم موش ها وجانوران موذی به محدوده منطقه ای به مدت 5 روز اجرا شد.

    وی افزود : در همین راستا مأموران شهرداری ضمن شناسایی محل تجمع موشها در معابر، جویها و پارکهای محله ای اقدام به طعمه گذاری نمودند. وی تصریح کرد: این سم پودر گیاهی غیر سمی است که به طبیعت آسیبی وارد نمی کند ولی باعث نابودی سریع موش ها می شود.

    طهماسبی افزود: در جهت جلوگیری از انتشار و شیوع بیماری های ناشی از موش ها و حشرات موذی ، مکان های طعمه گذاری شده بصورت روزانه بازرسی و لاشه های معدوم شده جمع آوری و امحاء می شوند.

    وی از شهروندان خواست تا ضمن خودداری از دست زدن به لاشه موش ها ، در صورت مشاهده تجمع موش ها ، حشرات موذی و حیوانات ولگرد با شماره تلفن سامانه 137 و یا روابط عمومی منطقه هفت تماس حاصل نمایند.

    تعداد بازدید: 51
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر