• چهارشنبه،22 مرداد 1399
 • ورود
     
   • بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 7
    تعداد بازدید: 83
    کد: 162380
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۸/۲۴
    با حضور نمایندگان مهد کودک های منطقه7 برگزار شد:

    جلسه هماهنگی و قرعه کشی موضوعات جشنواره «خوب مثل بچه‌ها» در منطقه 7

    جشنواره «خوب مثل بچه‌ها» با همکاری شورای اجتماعی محلات مشهد و شهرداری مناطق ،آموزش و پرورش خراسان رضوی، سازمان بهزیستی و سازمان مپ شهرداری مشهد برگزار خواهد شد.
    جلسه هماهنگی و قرعه کشی موضوعات جشنواره «خوب مثل بچه‌ها» در منطقه 7

     به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت ، رییس اداره فرهنگی اجتماعی منطقه از برگزاری جلسه قرعه کشی موضوعات  جشنواره «خوب مثل بچه‌ها» ویژه کودکان در منطقه خبر داد.

    ناصر خجسته در این خصوص گفت : صبح امروزاین جلسه  با حضور نمایندگان مهد کودک های سطح منطقه در اتاق جلسات برگزار شد .
    وی در بیان این مطلب اظهار کرد: جشنواره «خوب مثل بچه‌ها» با مشارکت مهدکودک های سطح مناطق در دی و بهمن سال جاری برگزار خواهد شد .
    رییس اداره فرهنگی اجتماعی منطقه  با اشاره به اینکه هدف از برگزاری این جشنواره نهادینه‌سازی فرهنگ شهروندی و حقوق شهرنشینی است، افزود: با توجه به اینکه مخاطبان اصلی این جشنواره، کودکان هستند تلاش می‌شود مفاهیم مرتبط با فرهنگ شهروندی از سنین پایین در بین آنان درونی و نهادینه‌سازی شود. 
    وی در تشریح موضوعات این جشنواره، بیان کرد: ترویج فرهنگ تفکیک از مبدا، حفظ فضای سبز، کاشت و آبیاری فضای سبز، توجه به حق تقدم، عبور و مرور عابران پیاده، ایمنی در منزل، احترام به بزرگترها، مسئولیت‌پذیری پسرها و صبور بودن دخترها و غیره از موضوعات قابل ذکر جشنواره است.

    گفتنی است : در پایان ایبن جلسه موضوعات پیشنهادی مهد کودک ها در خصوص این جشنواره قرعه کشی شد .
    شایان ذکر است؛ جشنواره «خوب مثل بچه‌ها» در دی و بهمن سال جاری و با همکاری شورای اجتماعی محلات مشهد، شهرداری های مناطق به مرحله اجرا در آمده و در برگزاری آن، آستان قدس رضوی ، نیروی مقاومت بسیج ، مدیریت پسماند، فرهنگسرای شهر زیبا و ایمن، آموزش و پرورش خراسان رضوی ، سازمان بهزیستی و سازمان مپ همکاری خواهند داشت.

     

                                   برای مشاهده تصاویر بیشترکلیککنید.  
    تعداد بازدید: 83
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر