• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 7
    تعداد بازدید: 70
    کد: 161745
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۸/۱۳
    در همایش"شوق خدمت " خادمان افتخاری خدمت به زائران پیاده آخر صفر:

    تقدیر از خادم افتخاری زائرین پیاده امام رضا (ع) در منطقه 7

    دراین همایش از حاج علی خاکسار که سالیان متمادی در خدمت رسانی به زائرین پیاده امام رضا(ع) در حسینیه و مهدیه رباط طرق خدمت رسانی می کند نشان خدمت اهداء شد .
    تقدیر از خادم افتخاری زائرین پیاده امام رضا (ع) در منطقه 7

     به گزارش  روابط عمومی شهرداری منطقه منطقه هفت به نقل  پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، در همایش"شوق خدمت " اززحمات و خدمات حاج علی خاکسارتوسط شهردار مشهد و جمعی از مدیران شهری تقدیر شد .

    وی که از اهالی طرق می باشد سالیان متمادی بصورت خودجوش اقدام به خدمت رسانی به زائرین پیاده امام رضا (ع) نموده است و هر ساله در حسینیه و مهدیه رباط طرق ، میزبان زائرین پیاده می باشد .
    گفتنی است دراین همایش تقی‌زاده خامسی ؛ شهردار مشهد که با شعار "مهمان داریم مهربان باشیم" که با حضور رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر و مدیران شهری برگزار شد، گفت : ابتدا باید بدانید که قرار است به زائری خدمات‌رسانی کنید که به شوق زیارت حضرت رضا(ع) کیلومترها راه را با پای پیاده با عشق و علاقه می‌پیماید لذا باید جایگاهی که در آن قرار دارید را بشناسید.
    وی افزود: سال قبل و سال‌های گذشته اقدامات خوبی در راستای استقبال و خدمات‌رسانی به زائران در آخر صفر انجام شده اما در کنار این اقدامات توصیه می‌کنم که زندگی نامه حضرت رضا (ع) ، حدیث سلسله الذهب و شکل‌گیری و توسعه حرم امام رضا (ع) را مطالعه کنید تا بتوانید در هنگام خدمت‌رسانی گوشه‌ای از زندگانی و رافت امام مهربانی‌ها را به زائران حضرتش انتقال دهید.
    شهردار مشهد مقدس اضافه کرد: همچنین از حوزه سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد می‌خواهم که زندگانی و سیره امام رضا (ع) را به زبانی ساده و روان در کتابچه‌های کوچکی منتشر و در اختیار زائران قرار دهند تا مردم با زندگی علی بن الموسی الرضا(ع) بیشتر آشنا شوند.
    تقی‌زاده خامسی با اشاره به راهپیمایی عظیم اربعین اظهار کرد: امسال در این راهپیمایی که حدود 20 میلیون نفر در آن شرکت داشتند و در دنیا بی‌نظیر است حضور داشتم، مردم عراق در پذیرایی از زائران امام حسین (ع) سنگ تمام می‌گذارند، ما نیز در ایام شهادت حضرت رضا(ع) کم مهمان نداریم و پیش‌بینی می‌شود بیش از 5-6 میلیون زائر به مشهد بیایند لذا باید برای خدمات‌رسانی به زائران آماده باشیم که امیدوارم روزی برسد که از زائر امام رضا (ع) در شان حضرتش پذیرایی کنیم.
    شهردار مشهد مقدس ادامه داد: به همکارانم در شهرداری تاکید کرده‌ام که برای پذیرایی از زائران امام رضا(ع) آماده باشند و ابزار لازم را برای خدمات‌رسانی به زائران در روزهای پایانی صفر مهیا کنند.
     
    تعداد بازدید: 70
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر